Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha meghaltam...

Mit jelent az, ha meghaltam álmomban?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a saját sírkövem mellett sírok, és emlékszem a dátumra is, ami állt rajta. Az egyik sírkövemet az egyik barátnőm csináltatta, a másikat pedig a szüleim. Amit a szüleim csináltattak azt elrontották, elírták (pl. 09 helyett 90et írtak rá)

2014. jan. 29. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy meghaltál. Most egy másik asztrált síkban élsz.
2014. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Félsz a haláltól, vagy foglalkoztat a halál témája.
2014. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Krúdy szerint sír mellett sírni nagy gondtól való szabadulást jelent, sírkövet látni válást, ha pedig sírba fektetnek, az közeli gazdag házasságot. (Nekem még sose jött be a Krúdy - féle álomfejtés, de játéknak jó.)
2014. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Freud szerint ha azt álmodod, hogy meghalsz, az mindig pozitív, mert a régi éned eltávozott belőled (őt temeted), és egy új költözik a helyére. Ez a fejlődése a léleknek.
2014. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az álmok nagy többségében jelképrendszert alkotnak és ez általában személyenként változó . Ha megfigyeled az álmot követő időszakot , talán megtudhatod mi lehetett a jelentése a számodra .

Amúgy a halál rendszerint valamilyen változásra mutat és mivel a sírköveket a barátnőd és a szüleid csináltatták , gondolom a változás velük lesz kapcsolatos majd .

A dátummal ne nagyon foglalkozz , mert ha álmodban kétszer nézel rá egy számra , másodszorra már nem ugyan az a szám lesz ott . Feltételezem a szüleid által írt dátum is ezért lett 09-helyett már 90 , de ha még egyszer odanéztél volna elképzelhető , hogy egy egészen más szám lett volna ott .

Esetleg a dátum első pillantásra valóban mutathatna egy előző életbeli emléket , de ez esetben szerintem nem erről lenne szó .

2014. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En azt álmodtam hogy le lőnek akkor ez azt jeleni hogy valaki mas csinált belőlem egy mas embert?
2017. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!