Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet védekezni a...

Hogyan lehet védekezni a rossz álmok ellen?

Figyelt kérdés

Tegnap szörnyűt álmodtam és nem szeretném ha megismétlődne :S


( nem kérek olyan válaszokat h NE ALUDJ! meg hasonlók, köszi )


2010. ápr. 27. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
ne gondolj rá. ha nem gondolsz rá, nem ismétlődik meg. :)
2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
álomcsapda . nekem van olyanom mert sokszor rámálmaim voltak.(nem tuom használ e csak kaptam) de ugy tudom nem szabad enni lefekvés elött egy két orával ... lehet hogy az a baj hogy sokt eszel alvás elött..
2010. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Citromfű tea, magnézium.
2010. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Pszichiáter. A rossz álmok nagyon komoly mentális betegségekre is utalhatnak.
2010. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Stressztől, teli gyomortól, magas vérnyomástól lehet rosszat álmodni. Írtam citromfűvet és magnéziumot.

Egy próbát megér, ennél egyszerűbbet nem tudok. Persze jól szellőztetett hálószoba is fontos.

2010. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
A teli gyomortól meg az efféle baromságoktól nem lehet rosszat álmodni. Szinte sehogy nem tudsz védekezni ellenük, csak úgy ha az életed amíg ébren vagy kiegyensúlyozott. Különben az álmok a tudatalattid leképződése...
2010. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az almok utalnak mindig valamire. valamilyen problemara az eletedben,amik megoldasra varnak.

nekem evekig rossz almaim voltak, de ami ota pszichologushoz jarok es kiveseztuk a rossz almokat stb, azota ELTUNTEK ezek az almok. csodalatos erzes,hogy mar nem kell attol rettegnem,hogy megint fel kell engem ebreszteni,mert "zavarom" a mellettem alvot meg ilyenek... meg a kineziologust tudom ajanlani...

2010. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
álomfogó?
2010. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az álomfogót tudom ajánlani, de neked is hinned kell benne, legjobb, ha magad felszenteled. Neten találsz leírásokat tárgyak felszenteléséről. Semmiképp se más csinálja. A sáját álomfogódat neked kell felszentelned!
2010. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
46%

Én tudok mondani megoldást két rettentő rossz álomra. Még ott az álomban kell megfogni.

Például, ha láb nélküli, növekvő sárkány akar felfalni (általában tó partján), akkor a következő szavakat kell mondogatni: széna (-boglya), szalma (-kalap), és a szénára kell gondolni. Ha nagyon kitartó, addig kell mondogatni és pusztítani, még egy hosszú faláda a kezed közé nem jut és azt össze nem töröd.

A másik rendkívül félelmetes, ha denevérek és vámpírok zaklatnak, akkor zöld ágra kell koncentrálni, és azt a mellkasukba szúrni.

2012. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!