Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet, hogy tudat alatt ezt...

Lehet, hogy tudat alatt ezt kívánom?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki apu régi kollégájának a lánya, most olyan 22 éves, utoljára 10 éve találkoztam vele, mert a család kiköltözött Kanadába. Felkerestem őt facebookon, mert hiányoltam már. Akkor láttam, hogy van gy férje, ő is kb 22-23 éves. Egy idő után bejelöltem őt is, mert szeretek ismerkedni az ismerőseimen keresztül, és biztos nem haragszik meg a lány. Egyszer-kétszer csevegtem vele fb-n keresztül, de semmi komoly kapcsolatot nem akarok vele, nem akarom, hogy miattam tönkremenjen a házasságuk, hisz oly boldogok együtt. Így inkább békén hagytam a pasast.


Tegnap pedig róla álmodtam. Flörtölt velem, én pedig mondtam, hogy nem fog-e féltékenykedni a felesége, és ő azt mondta, hogy nem, hagyjam csak, de a végén nem kacérkodtam vele, meg nem próbáltam közelíteni felé, hanem távolságtartó maradtam, mert nem akarok belepiszkítani semmibe.

Lehet, hogy tudat alatt magamnak kívánom a pasit?



2014. febr. 5. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álom akár a vágyaid kivetülése is lehet, tehát elképzelhető. De, ezt inkább magadtól kérdezd meg.
2014. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!