Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valamelyik nap olvastam, hogy álmaink akár félelmünket testesíti meg, vagy üzenet stb. Azt szeretném tudni hogy ezek az álmok mit jelentenek? S azt szeretném kérdezni, hogy van összefüggés az álmok között, nem véletlenül következtek így?S ha igen, akkor mi? tehát 3 álmom van egymásután:


1. A legjobb barátnőmmel sétáltam át egy hídon mikor ahogy megfogtam a korlátot volt 1 rossz lépésem s majdnem leestem de viszont visszatudtam magam huzni?


2. Uszodában voltam s nem tudtam úszni. Viszont a végére már én lettem a legjobb, s ott találkoztam egyik sráccal aki régen bejött nekem de veszekedésbe fajult, és most újra kibékültünk?


3.Egy buliból a barátnőmmel nagyon későn értem haza de úton alig beszélt, hallgatag volt. S később megtudtam, hogy terhes lett a bulin?



2014. febr. 6. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamin keresztül kell jutnod, aminek csekély esélye van, hogy sikerül (lásd: majdnem beleestél a folyóba a hídról), de sikerül neked végül (elsőként átjutottál a másik oldalra, legyőzted a vizet, ami az akadályt jelenthette az álmodban, mert a vízben nem olyan szabadon mozogsz, mint kinn a szabad levegőn), és ennek jó vége lesz (a baba mindig az új remény, az álmokban nagyon fontos ilyen szemszögből vizsgálni, hogy vki terhes; a barátoddal is kibékültél). Lehet, hogy tudat alatt tudod, hogy ahhoz, hogy elérj valamit (vmi konkrét dolgot, ezt csak te tudhatod) küzdeni kell, át kell jutni a híd túloldalára úgy, hogy ne ess le, át kell jutni elsőként a túloldalra a vízben, hogy visszakapj valamit/valakit.


A buli az élet mozgalmassága, ami tele van akadályokkal (az életet jelentheti a híd és a medence vize is, mint akadályok, utak). A baba és a barátod pedig az eredmény, ami jó :) Hajrá ;)

2014. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, sokat segítettél! :)
2014. febr. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!