Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet ez? Gyilkolás az...

Mitől lehet ez? Gyilkolás az álmokban.

Figyelt kérdés
Egyre többet álmodom azt, hogy meg akarnak támadni és ahhoz, hogy megmeneküljek le kell lőnöm a többi embert vagy meg kell késelnem vagy puszta kézzel kell végeznem velük. Elég fáradtan ébredek reggel mert olyan mintha háborúban élnék. Annyira valóságos, hogy abban az adott pillanatban nem tudom megkülönböztetni az álmot a valóságtól és szörnyű látni mikor előtted végzel egy emberrel.

2014. febr. 7. 18:52
 1/4 anonim válasza:

2 féle lehetőség van.

1.nem lehet hogy valami olyan filmet néztél,ami nagy hatással volt rád?mert a tudatalattid álmodban "felhozza".

2.(ami valószínűnek tartom)kerülöd a valósággal való szembenézést.Valamit jó lenne elkerülni,meg nem történtté tenni,mert nem tudod,hogyan oldd meg,hogyan állj a probléma elé.

2014. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

[link]

2014. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
Csak, hogy értelmes választ is kapj (nem szoktam álomfejtés kategóriát nézni, de tudom, mennyire rossz, mikor hónapokon, éveken keresztül minden álmodban meg akarnak ölni): változtatnod kell valamit az életeden, a felfogásodon. Ebben az esetben szerintem az lehet, hogy túl sokat adsz mások véleményére, nem törődj senki elvárásaival, nyomásával, mindig azt csináld, amit te akarsz, ne azt, amit mások. Ha tartod magad ehhez, az álmaid is meg fognak szűnni.
2014. febr. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen egyre inkább úgy tekintek erre a világra, hogy én nem is illek erre a földre és csak egy megfigyelő vagyok, hogy viselkednek az emberek.Jelenleg van egy munka helyem ahol nem vagyok valami boldog de muszáj ott dolgoznom mert kell a pénz.Ki vagyok szolgáltatva amit a főnököm ki is használ.Azért tanulok most fősulin, hogy ez ne legyen így de még van hátra 2 év ezért nem nagyon tudok most változtatni.Illetve még anyukám is ott dolgozik ahol én így ha kilépnék olyan f**z a főnök, hogy őt kirúgná. Nap mint nap megőrülök mikor meglátok egy lányt aki nagyon tetszik de gyáva vagyok megszólítani,( ez olyan mint valakinek a tériszony) Ez van beletörődtem, hogy egyedül halok meg.

Mások véleménye nem nagyon érdekel kivétel a tiétek mert ezért tettem fel a kérdést.Persze ez picsogásnak hangzik de rajta vagyunk az ügyön ha minden jól megy nyárra sikerül elindítani egy saját vállalkozást.Köszönöm a válaszaitokat valószínűleg akkor a felsorolt gondok lehetnek az okok.

2014. febr. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!