Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmokban miért keverednek...

Az álmokban miért keverednek össze a földrajzi helyszínek és miért változnak meg a házak szobaszámai és belsejei?

Figyelt kérdés

Pl. Cserkút Bács-Kiskun megyében volt holot az Baranya megyében van Pécstől néhány km-re, Imrehegy és Kiskunhalas között teljes gőzzel ment a fakitermelés munkások 1000-res számú tömegével.


Volt egy általános iskolai osztálytársam aki nálunk volt a barátnőjével, a barátnője a haveromat megkedvelte, engem meg lehülyézett és annyira összekaptunk, hogy kiegyeztünk nézzük egymást levegőnek. Ez az álom mellékesen mit jelent.


2012. okt. 6. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert az álom a tudatalatti kivetítése, és a szimbolizmusra épül, nem a racionalitásra.


Az álom pedig valószínűleg féltékenységből fakadó álom.

2012. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan területei az agynak melyek nem aktívak normál álmodásnál de éber állapotban igen, így az agy nem feltétlenül tudja normálisan lemodellezni a világot. Nekem sokszor volt már olyan álmomban, hogy mentem egy ismert helyen majd egy másik ismert helyen lyukadtam ki, de a valóságban a két hely jóval távolabb van egymástól. Ennek nem sok tudatalatti háttere lehet. Tudatos álmodásnál egyébként elég élethűen lehet modellezni valódi helyszíneket és ilyenkor az agy működése is hasonlóbb az ébrenlétihez. Ezen kívül biztos vannak olyan részei az álmoknak amit a tudatalatti befolyásol de az ilyen torzulásokat szerintem nem ez okozza.
2012. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmokra pont az jellemző, hogy nem érvényes rájuk semmiféle fizikai korlátozás.
2012. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!