Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon rossz volt!

Figyelt kérdés
Álmomban strandon voltunk, tél volt, a két éves lányom odasétált a medencéhez és belelépett, majd elmerült. Nem tudok úszni, de utána ugrottam, 2.alkalommal sikerült kiemelnem a vízből, nem lett semmi baja, de iszonyat megijedtem. A víz egy kicsit zavaros volt, de láttam benne a lányomat. Azóta is görcsbe rándul a gyomrom, ha erre gondolok. Mit jelenthet? Nagyon köszi, ha válaszoltok!
2014. febr. 10. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti hogy aggódsz a lányod épségéért. Azaz hogy szereted és vigyázol rá :)
2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legfontosabb az életemben&túl szokásom félteni. Olvastam álmoskönyvet de érdemlegeset nem találtam róla! :)
2014. febr. 10. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az anyai odaadást jelenti. Maga az, hogy a fagyos vízbe ugrik valaki, bátorságot, küzdeni akarást és erős köteléket, odaadást jelent, hisz ilyenkor te magad is veszélybe kerülsz, és bele halhatsz.


A víz különben is egy elég érzékeny, kiszámíthatatlan dolog, tehát ez azt is szimbolizálhatja, hogy történjen bármi, akármi, mindegy milyen gyorsan, te az életed nem féltve bármikor kész vagy segíteni, megmenteni a lányodat.


Az álmok nagyon erős motivációt jelenthetnek. Negatívak és pozitívak is éppúgy lehetnek.

2014. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2014. febr. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!