Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meglehetősen érdekes, bár nem...

Meglehetősen érdekes, bár nem rémisztő álmaim szoktak lenni. Ismétlődőek, de tetszenek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

1) "Mikor lesz már reggel címmel"


Gyerekkorom óta álmodom időnként, eleinte nyilván féltem, azóta jópofa, mindig

mást és mást csinálok ott. De nem teljesen világos, hogy mi ez az álom.

Ülök egy szobában mint valami öregember (70 körül), de jó erőben. A szoba nagyon

hasonlít a Duke Nukem 3D "Highway" nevezetű pályájának titkos szobájához, ami az

útról nyílik. Annyi a különbség, hogy odakint nem az van. Kis szoba, bent van

egy TV is talán.

Ha kimegyek, akkor odakint fúj a szél és viszi a papírokat odakint minden úgy

néz ki, mint az 50-es évek amerikájában és leginkább az egész a Fallout 3-ra

hasonlít (logikátlan kerítések össze-vissza) és a Dark City-re. Még is olyan

kellemes. Odakint mindenki magyarul beszél, vannak az utcán időnként, van, hogy

nagyon erősen fúj a szél, és újságpapírokat visz. Korabeli Dark City-beli autók

vannak szétrozsdálva. Szinte a Fallout 3 hangjaival, ugyanúgy csörög valami fém

a háttérben. Szinte ugyanaz a hang. Nagyon sűrűn lakott övezet, nagyon be van építve,

nem olyan szellős, mint a Fallout 3. Jellemzője, hogy a kerítések lehangolóak,

látszik, hogy csak odacsinálták, minden tiszta rozsda.


Időnként nők is vannak odakint amik 50-60-as évekbeli akkor modern amerikai ruházatúak.

Időnként megszólítanak kedvesen, mondanak valamit. Mindig valami olyanra utalnak, mintha

ők is ezt a valóságot látnák ami most van (nem az álom).


Egyesek szerint kihűlt a nap. Batman és Joker ott valódi személyek voltak, akik

megpróbálták bevezetni a mozit saját filmjeikkel, de nagyot bukott, senkit sem érdekelt, pedig plazmaképernyős volt, nem pedig vásznas. A korabeli plazmát is ők találták ki,

nem árulták el hogyan állították elő. Természetesen fejlett világról van szó, csak az

autók voltak régiek.


Másik álom ettől független:


2) Könyvtárban kinyitok egy könyvet és elkezdek belőle hangtalanul valami olvasni,

nem tudom hol vannak ezek a könyvet, sokszor egész értelmes volt, de nem értem, hogy

mi. Arra is tippelek, hogy az agyam gyorsabban generálja a szöveget, mint ahogy ki tudom olvasni. Van hogy valami középkori valami... Minden könyvben más.


Másik:


3) Azt, hogy Neuswansteinban az egész kastély (kastély = középkori zárda bolondoknak)

egy hegy gyomrában van benne, és optikai csalódás, hogy nem. Az egész kastélyt arra

használták, hogy űrhajósokat szállásoljanak el indulás előtt.


A kastély párja a Hold Északi sarkján épült meg valami hegy tetején, távcsővel látható volt. A földi kastély belső terét úgy alakították ki, hogy annak designja egyezik a

Holdival.


Az utazáshoz nem használtak rakétát, hanem a másik űrhajózási módszerrel dolgoztak: 4 dimenziós projekció módszerével. Avagy leprojektálják az univerzumot, és abban

csinálnak meg mindent, előnye, hogy ott könnyen görbíthető a tér, így csupán

térgörbítéssel megoldható az utazás. Felépítették a borzalom közepére a másik kastélyt.


Ludwig különleges halottakat alkalmazott a térgörbítésre. A legjobban most is ott fekszenek az ágyakban a kastélyban, nem látszanak mert el tudtak süllyedni a térben:

100% láthatatlanság. Ennek érdekében rengeteg bolondot végzett ki.

A dolog sajátossága, hogy a különleges képességű halottak lélegeztetőgépet kezdtek

beképzelni, ami éltette őket, valójában úgy maradtak élve, hogy a lélegeztetőgépet

képzelték. Így repkedtek erre, arra, de leginkább a kastélyban vannak. A dolog érdekessége, ami erre utal, legfelül van egy olyan szoba, ahová nem vezet sem ajtó, sem

titkos ajtó, de távcsővel nézve állítólag nincs por, tehát valahogy takarítanak.

Egyes szobákban erotikus jeleneteket ábrázoló festmények vannak, máshol állítólagos űrhajósok, űrhajósnőket ábrázoló festmények vannak.


Egyesek szerint az a valóság, mert beprojektálva az univerzumot látszik csak az igazi űr,

nem pedig innen kimenve, mert ahol vagyunk az párhuzamos világ a valóság mellett, azaz

nem az igazi űrt látjuk.


Amúgy itt semmi űr, de ugyanaz a design, mint a Holdon lévő palotában.


Más:


4) Valami szokatlan lény vagyok, mint valami medúza. Az űrben van, és szemben vízszintesen fekszik egy vörös féreglyuk millárd fényév széles, mint a Gyűrűk Urában

(ott függőleges). Ovális, ahogy belenézek, a falán csillagködök vannak. Nagyon szép.


Más:


5) Azt látom, hogy előttem valami laskagombaszerű akármik hullámoznak a falon, és

valami rendőr áll a közelben.


Más:


6) A sötét nevű párhuzamos világban ébredek. Lemegyek az utcára, mindenki kicsit

középkoribb ruházatban van. Kaftánkabát. Kicsit mintha kevésbé sütne a nap.

Több a panelépület.


Más:


7) Münchenben iszonyat meleg van és embert esznek a kínaiban. Ugyanakkor közlik,

hogy ez nem is München. Átküldenek egy párhuzamos világba, ahol szinte csak

parasztházak vannak és bort lehet inni általában.


Más:


8) Uránuszon hajók mennek a tengeren (nem hiszem hogy valójában van), és Big Daddy-is

játékra hasonlítanak a dolgok. Elromlik az egyik legújabb vízihajóhajtómű és beszippantja az egész univerzumot.


9) Álmomban arra ébredek, hogy a lépcsőn állok a járókában nappal oldalt látom a

muskátlit a lépcsőn. A muskátliból valami fekete zsák lóg ki, benne csillog az univerzum, és hozzám beszél: "én képzelem a világot".


Miután lassan mindent megfejtettem a Galaxis Útikalauz Stopposoknak című könyvből, már csak egy dolog maradt hátra: minek van benne a mályva...


- cérna gombolyag: ezzel fedik be a Földet, ha átesik a feketelyukon (51-es körzet)


Nem csak a filmben szerepel, hanem a könyv is leírja ezeket.


Van még valakinek valami "furcsa" (<-- ők vezetik az űrhajót) dolog amit nem ért?



2014. febr. 10. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják azzal álmodunk,ami folalkoztat,a tudatalatti próbálja megoldani,értelmezni az"érdekességeket"
2014. febr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg érdekesek, és tök jó, hogy számítógépes játékhoz tudod őket kötni, így könnyebb elképzelni. Én is iszonyat fura dolgokat szokatm összeálmodni, soklszor amikor felkelek és elmesélem, mindenki dől a röhögéstől. Vanank visszatérős és visszajárós álmaim, is, amikor ugyanarra a helyre járok vissza. Érdekes, az egyiket most sikerült beazonosítanom, és kiderült róla, hogy Stockholmban van. (Sose érdekelt, mi van ott, sose jártam ott, stb. , és a múlt héten láttam egy filmet, ahol pont azt a helyet mutatták... Meg persze a legtöbbjük iszonyat zöld. Szerintem sokan vagyunk így ezzel.
2014. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is volt már olyan, hogy rémálmodtam, rá pár évre felismertem ugyan azt az álmot és tudtam mi hol van, akkor már nem volt rémálom, fura dolog volt, mert hamarabb vége lett, ezért kétszel aludtam át :D és mindkétszer tudtam, hogy ugyan az :D
2014. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!