Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekes történet. és rémisztő?...

Érdekes történet. és rémisztő? Van megoldás?

Figyelt kérdés

Beköltöztem egy lakó közösségbe, ahol én vagyok a legfiatalabb (19)...Unokatesóm és a barátnője is itt élnek, és a barátnője 2 bátyja. (30 körüliek)

Ők elmentek nyaralni, és úgy mond, rá bíztak az egyik bátyjára..

Folyamatosan a nyomomban van, ha szomjas vagyok lemegyek inni, jön utánam. Kiteregetett ruháimat összehajtogatva hozta fel. Haza értem a munkából és azt láttam, h a szobámba járt valaki, mert a laptop a földön volt, egyszercsak jött fel, hogy felmosott nekem...Reggel mentem dolgozni, ő nem, de felkelt 5 kor, hogy csináljon nekem teát...Mondtam, hogy rossz kedved van és ölelgetett, ezen kivül mindig bámul, és komolyan már félek tőle...facebookon minden este üzeneteket ír, h szép voltam ma, és h mennyire jól érzi magát velem...De amikor már egyik reggel mentem le a konyhába, és ott volt egy levél, meg mellette a kávé elkészítve, és reggeli..a levélben az állt, hogy ő kopogott az ajtómon de biztos aludtam, mert nem válaszoltam, összehajtogatta a ruháimat, és itt kajám...akkor kiborultam és elkezdtem sírni. Az ő apjáé a ház, és bunkó sem akarok lenni, de ez már sok....szerintetek mit tegyek?


2013. szept. 12. 23:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hú, hát ez egy picit azért para. Szerintem beszéld meg a sráccal, hogy nem szeretnél tőle többet, és bár értékeled a sok kedvességet, de ebből nem lesz semmi.
2013. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Mondj igent....


Jah, hogy te nem akarod őt. Ülj le vele finoman beszélgetni, hogy köszönöd a kedvességét, de harcedzett vagy és nem kell, hogy segítsen, megy egyedül is minden.

2013. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Csak angol...és még annyira nem beszélek jól, hogy ne sértsem meg. És félek, h félre érti...de már annyira sok, milyen jogon megy be a szobámba? Meg komolyan 30 éves...mintha pedofil lenne...
2013. szept. 12. 23:45
 4/38 anonim ***** válasza:
Az összes bugyid megvan még?
2013. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik...túl megy minden határon.

Szabályosan undorodom már tőle...:(:(:( és síró görcsöt kapok...

2013. szept. 12. 23:47
 6/38 anonim ***** válasza:
Nem tudsz addig hazamenni, amíg visszajönnek az unokatestvéresék? Vagy egyáltalán máshova költözni?
2013. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Meg oké, hogy ha ezt el mondom majd neki, de ugy se fog rám utána sem másképp nézni. Költözzek el?
2013. szept. 12. 23:48
 8/38 A kérdező kommentje:
Ma jöttek haza....de ma is ugyanugy jött utánam és kérdzgette, h minden oké-e velem...Sőt kaját hozott fel...:( nem bírom.....
2013. szept. 12. 23:49
 9/38 anonim ***** válasza:
Költözz el!
2013. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Költözz el, ha van rá lehetőség. Lehet, hogy túl sok tévét néztem, de az ilyenféle zakkantak tudnak lenni a legveszélyesebbek, ha elutasítod őket.
2013. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!