Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha többször álmodom meg ugyan...

Ha többször álmodom meg ugyan azt, akkor az lehetséges, hogy megvalósul?

Figyelt kérdés

A harmadik alkalom után már számolni kezdtem, több, mint tízszer álmodtam meg ugyan azt a jelenetet, volt, hogy egymás utáni éjszakákon. A jövőben játszódik, pontosabban idén nyáron, és ahhoz a fiúhoz van köze, akit tavaly ismertem meg, és akivel legalább egy hetet el fogok tölteni idén is.

Ami azt illeti nagyon realisztikus az álom, és lehet, hogy legbelül még örülnék is neki, ha megtörténne, de tudom, hogy nem lenne szabad. Már csak a büszkeségem miatt is.

Az a baj, hogy félelmem nem biztos, hogy alaptalan, hiszen már volt rá példa, hogy párszor megálmodtam valamit, ami kisebb-nagyobb eltéréssel, de meg is valósult. Volt olyan, hogy választás elé állítottak, én direkt a másik opciót választottam, nem azt, ami álmomban szerepelt, a végkifejlet viszont ugyan az lett. Mondhatni félelmetes.

Szerintetek ez egy "képesség"? Vagy teljesen véletlen? Egyáltalán létezik ilyen?



2014. febr. 15. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is, hogy nem!! Szóval 50-50% :)
2014. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vigyázz, mert ha csak hasonlóak az álmaid, pl.: háromszor álmodtál halálról, de abból csak kettő volt ugyanaz, akkor a harmadik akár az ellenkezőjét is jelentheti Mondjuk kétszer meghal egy szeretted álmodban, ami rosszat jelenthet, a harmadikban meg egy ellenséged, ami jót jelenthet.
2014. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!