Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges, hogy a foga miatt...

Lehetséges, hogy a foga miatt ébred többször?

Figyelt kérdés

Hét hónapos, tápszeres baba. A jobb alsó merszőnek látszik már a teteje, tegnap még csak egy pont volt, ma már egy csíkocska. Különösebb tünete nincs, jól eszik, vidám, nem sír, csak éjjel a megszokott kettő ébredés helyett cirka hússzor ébred. Legtöbbször visszaalszik cumival a szájában, vagy a vízforraló hangjára, de ez a fél óránkénti kelés kikéstít. A foga miatt lehet? Adjak neki fájdalomcsillapítót éjszakára? Vagy várjak még, hátha lesz rosszabb is? Nem akarom feleslegesen gyógyszerrel tömni szegényt, így is most lábalt ki egy vírusos felsőlégúti betegségből, röpke 38,8 fokos lázzal.

Szerintetek?


2013. jún. 27. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyetlen tünet van, amikor jön a foga, hogy felkel éjjel is és csak úgy hajlandó visszaaludni, ha eszik. Amúgy egész nap semmi problémája. Ha már nem bírod, próbáld ki, hogy adsz neki vmit éjszakára, hátha jobb lesz! Vagy csak kend be Neki dentinoxal az ínyét este, lehet, hogy az is elég lenne, ahhoz, hogy legalább kevesebbszer ébredjen és tudj pihenni.
2013. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, megpróbálom a kenőcsöt. Köszi a válaszod!
2013. jún. 28. 03:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogzási nyugtalanságra javasoltak nekem egy kúpot. Viburcol a neve, homeopátiás szer.

Próbáld ki sztem!

Ugyan nálunk ezen az egy homeopátiás szeren kívül semmi homeos cucc nem használt, bármire próbáltam én, vagy a baba, de ez úgy néz ki bevált eddig mindig. Vagy a kúptól, vagy egyébként is, de megnyugodott utána szegény.

2013. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!