Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy egy nagy...

Martin440 kérdése:

Azt álmodtam hogy egy nagy szőrös pók mászik a plafonon. Felkeltem és a plafonon tényleg volt egy nagy szőrös pók. Vajon mit jelenthet ez az egész?

Figyelt kérdés

#nem' rossz?
2014. jan. 26. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy vadásznak rád , elkell hagynod a várost. Nincs sok időd csak kedvenc pókodat vidd magaddal ő tudja az igazat
2014. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Evele123 ***** válasza:
Azt hogy ne trollkodjatok annyit és csináljátok meg a házi feladatot, mert holnap a tanár beír egy karót, ha nem lesz kész!
2014. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez zseniális... Megálmodtad, hogy egy pók van a falon( alapvetően egy épületben minden ötödik nm-en van legalább egy pók)... Egyébként Magyarországon nem élnek "nagy, szőrös pókok".
2014. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valamiért ez a pók nagyobb volt mint 2centi és tiszta fekete szörzett borította. És szerintem a 2cm az nagy itt.
2014. jan. 27. 00:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Ehh... Arachnofóbiás vagyok, de egy kétcvcentispóktól még én sem ilyedek meg.
2014. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem ijedtem meg mivel a kedvenc állatom de azért tényleg fura hogy megálmodtam ami történik éppen, vagy nem fura?
2014. jan. 27. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fura.
2014. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lottóz!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Előző vagyok.

ha pókokról álmodol az szerencsét jelent,mondjuk én nem hiszek ilyenekben,de sose tudni.... aztán felkletél és volt is egy a szobádban.. :D nagy szerencséd lesz :)

2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!