Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy vonaton utazok. Azt hallom hogy két ember azon tanakodik, hogy melyik állomás jön. Én pontosan tudom, de mégsem mondom meg nekik. Majd amikor elérkezik ez az állomás, a vonat tetején találom magam, és onnan nézem, ahogy a vonat átmegy egy másik vágányra. Majd miután megállt a vonat észre veszem, hogy egy másik, álló vonatra száll fel egy ismerősöm és vele kezdek el beszélgetni.

Csak azért érdekel, hogy mit jelenthet, mert nem szoktam ilyen részletesen emlékezni arra, hogy mit álmodok.



2014. febr. 15. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérletet vettél?:D:D:D
2014. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
[link] Ez egy piszkosul jó "álomfejtő" weboldal. Nekem már rengeteget segített. És ez az oldal, biztosan nem kamu, mert ha már többször használtad, akkor rájössz, hogy olyan dolgok vannak leírva, ami tükrözi a jelenlegi állapotod.
2014. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, néztem ilyen oldalakat, de itt konkrét kulcsszóra tudok csak rákeresni, de ez az álom azért viszonylag összetett volt.
2014. febr. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!