Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Körülbelül egy hónapja már 3....

Körülbelül egy hónapja már 3. alkalommal pókokkal álmodom tipp mire utal az ilyen? Eléggé felkavar mert egy dologról nem szoktam ilyen sűrűn álmodni.

Figyelt kérdés
Az álmomban a legutóbbiban az volt, hogy egy lakásban voltunk másokkal, és főztünk .. aztán egyik pillanatról a másikra dugig tele lett minden zuga a lakásnak különböző nagyságú pókokkal és csak úgy hemzsegtek mindenhol én pedig igyekeztem elfutni előlük majd eltűntek mikor kinyitottuk az ablakot illetve elkezdtünk halat sütni és megnyugtatott az egyik álombéli személy, hogy a hideg és a halszag elűzte őket.. az előző 2 álmomra nem igazán emlékszem de ott is valami hasonló volt az egyikben a szobámban találkoztam pókokkal amik az ágyam mögött illetve a szobámba szaladgáltak előlem én meg el akartam őket kapni..
2014. febr. 18. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
takarítasz rendesen?
2014. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy a maga a pók azt jelenti, hogy hamarosan lesz egy vendéged nálunk legalábbis ezt szokták mondani úgy mondanám, hogy nálatok igen sok vendég lesz, mivel sok pókról álmodtál azzal, hogy kinyitottad az ablakot azt jelenti, hogy elküldted a vendégeket. No dehát azt is szokták mondani, hogy az álmokat másképp kell értelmezni, ha rosszat álmodsz akkor jó dolgok fognak veled történni és, mivel vendégekről álmodtál pókok formájában és az álmodat fordítva értelmezzük akkor nem lesznek vendégeid a közeljövőben.

Csá napot! :-D

2014. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A magyar klasszikus álomfejtés szerint a pók szerencsét jelent. Ezek szerint vagy te üldözöd a szerencsét, vagy téged üldöz a szerencse :) Ne fuss el előle!
2014. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Azok szoktak sűrűn pókokkal álmodni, akiknek gond van az anya-kapcsolattal. Vannak olyan nőtípusok, akik nagyon hasonlítanak a pókasszonyra: ül a hálója közepén, minden szálat kézben tart és dróton rángatja a gyerekeit, magához köti őket, és menekülni előle-tőle nagyon nehéz.


Az ilyen anyák gyerekei gyakran pókfóbiásak és gyakorta álmodnak (rémeket) pókokkal.


Lehet más ok is: pl. állandó, mély félelem valami miatt, amivel nem tudsz megküzdeni, ezért folyton visszatér.

2014. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat.. hát remélem inkább szerencse mint rossz dolgok..
2014. febr. 19. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A póknak sem a szerencséhez sem a szerencsétlenséghez nincs köze.Hogy is lehetne köze szerencséhez,ha egyszer rossz érzés kíséri az álmot....Ha érdekel írj privit.
2014. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!