Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismeretlen férfi álmomban?

Ismeretlen férfi álmomban?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt álmodtam róla, teljesen emlékszem rá, hogy nézett ki a mai napig, de még sosem láttam. Lassan 10 éve biztos, hogy álmodtam, de maga az álom nem maradt meg csak ahogy az a bizonyos ismeretlen ismerős néz rám. Miért van ez?

2014. febr. 23. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert Ő életed szerelme, neked rendelte el a sors, és senki mással nem lehetsz boldog hosszú távon. Jobb, ha nem is kezdesz mással kapcsolatba, mert csak megbántódás lesz a vége! Nagyon szerencsés vagy, keveseknek adatik meg, hogy megismerhetik az igazi párjukat, ne add fel, hogy megtaláld!
2014. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ttrezi ***** válasza:
86%

Egy hülyének hangzó tippem van.

Az ismeretlen ismerős férfi, Te magad vagy. Vagyis a szemlyiségednek egy része, ami ismeretlen a számodra.

2014. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam azt, hogy álmodban csak olyan arcok jelenhetnek meg amiket már az életben is láttál. Lehet, hogy csak egy pillanat volt, és tudatosan meg sem jegyezted, nem emlékszel rá, csak a tudatalattid tárolta el a képet. Ha tényleg így van, kívánom, hogy találkozz vele mégegyszer! :)
2014. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Ő az ? : [link]
2014. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még csak nem is hasonlít...:)

Többieknek viszont köszönöm a válaszokat. :)

2014. febr. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!