Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom élmények?

Tudatos álom élmények?

Figyelt kérdés
Amikor tudatosan álmodtatok, mit csináltatok álmotokban? Mikről álmodtatok? Építkeztetek is?

2014. febr. 23. 13:06
 1/6 anonim válasza:
6%
Nincs olyan hogy tudatos álom. Csupán az, hogy azt álmodot hogy azt csinálsz amit akarsz.
2014. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nem kötekedés képpen de akkor azt, hogy hívják, mert hát azt is kell nevezni valahogy
2014. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amihez éppen kedvem van:)

Építkezés?! Eddig eszembe se jutott:D Lehet kipróbálom egyszer:)

2014. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ahj de jó neked, hogy megy én már vagy fél éve próbálkozok de eddig csak 2x-er sikeredet :'D
2014. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem már sokszor volt :) Egyszer menekülnöm kellett és mivel ráébredtem, hogy csak álmodok, kihasználtam. Azt olvastam valahol, ha rájössz,hogy csak álmodsz, te irányítasz. Ez teljesen igaz! Miután rájöttem, arra gondoltam, hogy gyorsabban futok és sikerült is:) Utána egy kocsit gondoltam magam elé és ott is termett, így le tudtam lépni! Jó dolog is ez :)
2014. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem elég ritkán jön össze a tudatos álmodás, és amikor sikerül akkor sincs túl sok iranyításom az álom felett, ezért általában csak felfedezem az álomvilágot amit alkotott az agyam. Lenyűgöző hogy milyen komplex és részletgazdag képzeletbeli városokat, tájakat tud alkotni az elme. Mintha valami játékban lennék teljesen élethű grafikával.

Ha egyszer sikerül többet is csinálni, akkor tuti kipróbálnék valami izgalmasat amit még nem csináltam.

2021. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!