Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet hogy ez csak "véletlen"?...

Lehet hogy ez csak "véletlen"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy a nagyim 6 hónapos miséjen voltam (a nagyim még él).Az álmomban amikor jöttünk ki a templomból a mise után, megláttam nagyapámat , aki már 7 éve halott. Mikor felébrettem, anya azt mondta nekem hogy nagyi beteg... :/ ez most mit jelenthet?

14/L



2014. febr. 23. 19:24
 1/2 anonim válasza:
100%
Megérezted hogy történni fog valami a nagyiddal és szeretsz vele minél több időt tölteni. Álmodban az hogy misén voltál vele,azt jelképezi hogy szereted és ő is szeret téged,sok időt töltetek együtt, vagy esetleg ellenkezőleg és túl keveset,ezt nem tudom pontosan. Az, hogy utána láttad a nagyapádat,arra akart figyelmeztetni vagy felkészíteni,hogy a nagyid hamarosan, előbb-utóbb meg fog halni. De ez nem biztos,csak valami ilyesmire tippelnék az álmodból,velem is volt már ilyen,hogy álmomban a dédapummal beszélgettem,másnap délután meghalt.
2014. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sok időt töltök a nagyimmal. Remélem nem hal meg :'(
2014. febr. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!