Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudjuk-e irányítani álmaink...

Tudjuk-e irányítani álmaink kimenetelét abban a pillanatban, amikor tudatosul bennünk, hogy álmodunk?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik tudatos álmodás, ezt magam is tapasztaltam. Azonban önmagában a felismerés még nem egyenlő a gyeplő átvételével.
2014. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem - nekem ahányszor eddig sikerült valóban rájönnöm, hogy álmodok, és "átvenni az irányítást" mindig elszórakoztam azzal, hogy közöltem az álombeli figurákkal, hogy ők nem is léteznek, és csak én álmodom oda őket. Aztán elkezdtem sorolni magamban, mennyi mindent is tudnék csinálni most, hogy szabad vagyok a saját képzeletemben, de mire eldöntöttem, mit kéne kipróbálni, addigra mindig csörgött az óra - kivéve azt az egy-két ritka esetet, amikor eljutottam a megvalósításhoz, hogy pl el tudjak emelkedni a talajtól, annak annyira megörültem, hogy felébredtem :D
2014. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a környezetet sosem változtatom meg, mert szeretem az idióta történetszálakat az álomban. Volt már olyan, beszélgettem az álombeli személyekkel. Egyszer elkezdtem autókat felemelni és dobálni a gondolatommal. Aztán felrepültem egy háztetőre és megnéztem mit műveltem. A legjobbak a harcolós álmok. Ott szoktam terepet változtatni a saját javamra. Nagyon vicces tud lenni. :D
2014. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, velem már többször is előfordult. Rossz álmoknál ez különösen hasznos tud lenni.
2014. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez olyan mint amikor este nekiállok olvasni, és reggel még "olvasok", és amikor vki jön a folyosón, és benyit, a könyv sehol, és most ébredek :P
2014. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem sajnos ritkán van ez, de amikor rájövök akkor általában felébredek :( pedig olyan jó lenne ha tudnám irányítani
2014. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van... De ettől fáradtabb lehetsz, ha felébredsz, esetleg az is lehet, hogy az Álom világban fogsz akarni élni...
2014. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!