Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A lelkitársamat már a találkoz...

A lelkitársamat már a találkozás elso pillanatban felismerem? Vagy akár elore megérezhetem a kozeledtét?

Figyelt kérdés
Elnèzèst, ha rossz kategòriàba ìrtam, vagy butasàgot kèrdeztem...nem igazàn vagyok jàrtas a tèmàban.
2013. nov. 29. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel ez a téma :)

lehet hogy a lélektársadat már ismered (anya, tesó, barátnő, barát, szomszéd, stb) Azt mondják az okosak, hogy amikor megpillantod, akkor az nem fogható semmi máshoz. És ez nem egyoldalú... Ezzel csak az a baj, hogy ha tényleg kiskorodban ismerted meg, akkor erre nem emlékezhetsz... én tudom azt, hogy kik azok az emberek, akikkel előző életben kapcsolatba voltam, ugyanis nem túl "valós" alkalmak hoztak minket össze és mindegyiknél éreztem valami "ismeretséget". :))))

2013. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Huh, hàt orulok, hogy èrted a kèrdèsemet, mert nem egyszeu ezekrol beszèlni. Azèrt sem, mert sokan nem hisznek benne ès bolondnak nèznek, vagy azèrt mert nem tudom rendesen elmondani amit èrzek.

Azt le tudnàd ìrni, mit èreztèl, amikor talàlkoztàl a lelkitàrsaddal? Voltak fizikai "tunetei"? Es ha te azt èrzed, hogy valaki a lelkitàrsad, akkor azt a màsik fèl is ugyanùgy megèrzi, tudja, ràjon? Vagy fel sem fogja, csak ha nyitott ezekre a dolgokra? Annyi kèrdèsem lenne, ès nagyon orulnèk, ha valaki segìteni eligazodni egy kicsit :)

Es koszonom a vàlaszt 1-es!

2013. nov. 30. 02:12
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
nem létezik, nem ismered fel
2013. nov. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
49% :D jò okè, koszi, szia!
2013. nov. 30. 04:05
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Lepontozzátok az igazságot. :)
2013. nov. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem pl az egyik olyan barátom, aki tényleg hihetetlenül erős kapcsolat úgy történt, hogy már évek óta ismertem felületesen. és véletlenek hozták később úgy, hogy elkezdünk beszélgetni és lett ez egy ennyire erős valami. szóval itt nem volt semmi ilyen előzetes jel. ez csak akkor derült ki, ahogy egyre jobban nyitogattuk egymást.
2013. nov. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én felpontoztam, haver, ne aggódj. Olyan, hogy "lelki társ" nem létezhet, mivel "lélek" nem létezik. Ergo nincs értelme a "lelki társ" szókapcsolatnak értelmet adni.


Amit az átlagember léleknek gondol, azok az agy már legalább 20 éve felderített kémiai folyamatainak az összessége. BÁRKI, aki a lélekről akar többet tudni, JOBBAN JÁR, ha egy neurológussal beszélget róla, nem pedig pappal, vagy valami ezotériában hívő SARLATÁNNAL.

2013. nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ebben a meglátom és tudom, hogy ő az, nem hiszek

inkább szerintem úgy működik, hogy életed során mindig jelen van valahogy, és valamilyen módon, valaminek a hatására felismeritek egymásban, hogy igen, ő az igazi

2013. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Még nem tudom, hogy találkoztam-e vele vagy már ismerem-e vagy még nem... Dr. Micheal Newton szerint akárhányszor elfog a "Deja Vu", akkor mindig szét kell nézni, hogy mi lehet az, ami ismerős és miért. Ezek ilyen apró jelek. :) Nekem már régen volt ilyen deja vu-ben részem.... várom már hogy újra átéljem :D
2013. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Déjà vu sem létezik, legalábbis nem a köztudatban elterjedt "látom a múltat" fogalomként. Annak a jelenségnek, aminek Déjà vu a neve, a lényege megint csak az agy egyik jellegzetes működési folyamata, egyfajta "reboot" a neuronok-on belül, ami miatt - néha igen erőteljesen - azt hisszük, átéltük már az adott helyzetet. Ez persze tévedés.
2013. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!