Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a valóságban is megtörténhe...

Ez a valóságban is megtörténhet? Ti álmodtátok már meg rokonaitok halálát?

Figyelt kérdés

Most keltem fel. Azt álmodtam, hogy papám meghalt. Sajnos Ő prosztata rákban szenved. Nagyon keservesen sírtam álmomban, amikor megtudtam ezt. Apa felhívott és beszélt velem, hogy szép életet élt, stb.. aztán papa is elkezdett beszélni hozzám (akiről azt álmodtam, hogy meghalt), ez nem tűnt furcsának.


Majd felkeltem.

Álmomban nagyon összetúrtam az ágyat álmomban, olyan pózban voltam, mintha tényleg sírtam volna, a szemem tényleg könnyes volt, és még egy kicsit mindig az. Nagyon-nagyon valóságosnak tűnt, kérlek szépen mondjátok el, hogy veletek volt-e már ilyen! Nagyon meg vagyok ijedve! nem akarom, hogy egy ilyen álom miatt menjen el!:'(



2014. márc. 9. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az álmod nem fogja kiváltani senkinek a halálát. Viszont szerintem megérezheted valakinek a halálát. Édesapám halálát megéreztem előre. Ha tudományosabban akarok fogalmazni, akkor az agy telepátiával is szerez információkat, például hozzátartozónk egészségi állapotáról, érzéseiről. És az agy elég pontos logikával össze is rakja nekünk az információt a várható közeljövőről. Ha a telepátia szó ezoterikusnak tűnne, akkor egy orosz tudós könyvet is írt róla: L. Vasziljev - Telepátia

[link]

2014. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem akarom, hogy egy ilyen álom miatt menjen el!"

Ez egészen biztos, hogy nem fog megtörténni, ilyen összefüggés NINCS.

(más az,ha valaki ébren kívánja másnak a halálát- akkor sem miatta hal meg, de az ő lelkiismeretében megszólal a hang: ártó gondolata volt, és az baj)

Azért álmodtad, mert nagyon beteg, és szorongva gondoltál erre, és elfojtottad az érzéseid ezzel kapcsolatban. De álomban, mivel a racionális tudatrész ki van kapcsolva, ezek feltörnek, és - eléggé nagy össze-összevisszaságban tombolnak. És bizony, ijesztőek tudnak lenni.

Velem volt olyan, hogy felsírtam álmomban, mert egy hozzátartozómmal (akit én is ápoltam) ijesztőt álmodtam - és délelőtt megtudtam: éjjel eltávozott az élők sorából. Tehát van ilyen,megérzés-megálmodás de nem úgy ahogy te gondoltad.

2014. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 9. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Az álommal nem tudod kiváltani más halálát. Mégha kívánnád, akkor sem. Ez csak felesleges bűntudatot gerjeszt tebenned, semmi mást.


Rokonommal már történt ilyen álom-megérzés, így tapasztalatból is mondhatom, hogy létezik. De az is létezik, hogy aggodalmad, szorongásod álom formájában ölt alakot, így próbálod feldolgozni lelkileg az eseményt. Rengetegszer álmodtam már meg szeretteim halálát, és évtizedekkel később is még jól vannak.

2014. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is meg álmodtam már a szüleim halálát évekkel ezelőtt! Bár hála istennek még élnek!De a volt pasimat is megálmodtam,hogy újra nősült, s az már valóra is volt! Az álmoknak van jelentésük, s sokszor valóra is válnak!
2014. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!