Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez a visszatérő, repülős...

Vajon ez a visszatérő, repülős/repüléses álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nagyon szeretek repülni, hellyel-közzel szoktam is, de csak utasként.


Az álom a következő: utas (nagyon ritán pilóta) vagyok valamilyen repülő alkalmatosságon (legyen az utasszállító, egymotoros kisgép, vagy akár valami kezdetleges, Wright-testvérek féle jármű. Felszállás után elemelkedünk a földtől, de a várt magasság helyett annak közelében maradunk, és a gép képtelen emelkedni. Hiába jön szembe rengeteg akadály (természetben magas fák és dombok, városi környezetben oszlopok, házak és vezetékek), mindig mindet sikerül kikerülni, és egyáltalán nem ijesztő vagy aggasztó jellegű az álom ennek ellenére.

Maga az emelkedés sem különösebben "kínlódás" - egyszerűen nem akar magasabbra menni, és ez minden alkalommal meglep, de nem erőltetem kétségbeesetten akkor sem, ha én vezetem ezt a gépet.


Nekem is vannak elképzeléseim, mit jelenthet, de kíváncsi vagyok a véleményekre, és arra is, ha esetleg valaki gyakran álmodik hasonlót, mint én.



2014. márc. 21. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
miöt elolvastam a
2014. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mióta elolvastam az álmod mindenhol repülőket olvasok sőt a mobilom magától átkapcsolt repülési üzemmódba :) fenn volt a kis repcsi a kijelzőn :)

meg szeles idő -nem jutott eszembe mi az a wind :(

széllel szembe repülni.

2014. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!