Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta van egy visszatérő...

Évek óta van egy visszatérő álmom, pontosabban egy visszatérő motívum. Szerintetek mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta sokat álmodok repülőgépekkel,amelyek lezuhannak,kigyulladnak vagy csak meghibásodnak.Van,hogy én magam is a gépen ülök,van,hogy csak külső szemlélő vagyok,de mindig valami rossz dolog történik.Egyébként egyáltalán nem tartok a repüléstől,kifejezetten szeretem.Mit jelenthet ez?

2014. márc. 19. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez. Szóról szóra nálam. Nem jöttem még rá, hogy mi lehet az oka.


Ami érdekes, hogy kifejezetten realisztikusak ezek az álmok. Többször az a gondolat fut át rajtam ilyenkor, hogy rádöbbenek: ilyet szoktam álmodni, és tessék, erre most a valóságban is megtörténik. Persze ez a "valóság" is rendre álomnak bizonyul.


Látom, ahogy eltűnik a zuhanó gép a házak mögött, majd másodpercekkel később villanás, égbe szökő füstgomolyag, és csak utána hallom a dörrenést, a robbanás hangját (késik a hang, ahogy ez a valóságban is történne).


Ezenkívül nagyon sokszor álmodom még a repülésről, leggyakrabban azt, hogy felszállás után magasabbra kellene emelkedni, de valamiért a gép mindig a talaj közelében marad, csak méterekkel felette, és úgy repül.


Nem offolni szeretném a kérdésedet, de bízom benne, hogy találunk analógiákat az álmainkban, és ezáltal közelebb kerülünk a megoldáshoz. Több ilyen kérdés van a GYK-n, szerintem ezt már te is megkérdezted, de még senki nem mondta meg a tutit, a "szerelmi csalódástól való félelem" című magyarázaton kívül.

2014. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Repülés közben lezuhani:rossz ügybe keveredünk

Égő repülőgép fekete füstfelhő kíséretében lezuhani:baj

Ugyanez füstfelhő nélkül: jó jel

Ui:álomfejtő könyvből származnak.

2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2# valasz ebben az esetben nem alkalmazhato, mert VISSZATERO alomrol van. A tudatalatti valami fontosat akar mondani, uzenni, ezert ismetlodik, figyelni kell ra.

Talan arrol lehet szo, hogy elozo eletben tortenhett hasonlo, annak eros elmenylenyomata szivarog vissza az alomban.

2014. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. márc. 19. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

3-astól szeretném kérdezni, hogy visszatérő álom esetén nem érvényes az álomfejtő könyvek megfejtése?

Nekem visszatérő álmom, hogy buszon utazom, többszázszor álmodtam, mindig más-más buszon, más-más körülmények között és időnként nagyon zavar, hogy nem értem, miért álmodom ezt. Esetleg nincs ötletetek?

2014. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!