Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég furát álmodtam. Jelenthet...

Elég furát álmodtam. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem az egészre pontosan, de körülbelül ez volt:

Egy házban voltam, édesanyám testvérével, és az unokatestvéreimmel. Egyszercsak megjelent egy fiatal nő, aki mindenért nyafogott, ez nem jó, az nem jó, és akármit csináltam, mindenbe beleszólt, és el akarta rontani az eredményt (a nő nagyon hasonlított a húgomra, csak idősebb volt.).

Aztán az unokaöcsémnek elege lett belőle, és valami olyasmit mondott neki, hogy ha nem hallgat el, akkor valamit csinál vele, nem értettem pontosan, hogy mit.

Aztán egy csomó farkas jött be a házba, és az unokatesóm azt mondta, hogy ezeket ő hívta ide. Én alapvetően nem kedvelem a kutyaféle állatokat, ezért fölpofoztam (pedig a valóságban nagyon jóban vagyunk). Akkor az egyik farkas nekemjött, és pedig körömmel belemartam az arcába/pofájába, ő pedig folyton meg akart harapni, de mindig kitértem előle, aztán én öltem meg őt. Akkor a nő, aki hasonlított a húgomra, odajött, és elkezdett kiabálni velem, hogy miért öltem meg azt a szegény állatot. Erre odalöktem a farkasok közé.

Ekkor változott a kép, egy másik házban voltam, az egész családdal. Egyszercsak úgy éreztem, hogy futnom kell, nagyon messzire, ki a városból, ekkor a kissebbik unokaöcsém, aki az előző álomképben igazán nem csinált semmit, megszólalt, hogy ,,Jé, te megint hiúz vagy!"

Úgy éreztem, hogy nagyon vicceset mondott, és elkezdtem nevetni. Aztán megint úgy éreztem, hogy menekülnöm kell, és elrohantam.

Ekkor fölébredtem.

Tudom, elég zavaros, de nem tudtam jobban összeszedni. Szerintetek jelenthet valamit? Máskor is álmodtam olyat, hogy farkasokkal verekszem, és macskamódra karmolok.



2014. márc. 29. 13:33
 1/4 anonim válasza:
Nem, ez semmit nem jelent,
2014. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez semmi különöset nem jent..
2014. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem jelent semmit

elfogyott a pisztáciám

de szerencsére nem is szeretem

kösz hogy huzhattam az idődet

2014. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívesen! Én meg allergiás vagyok rá, szóval semmi gond. :)
2014. máj. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!