Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furát álmodtam. Segíten...

Nagyon furát álmodtam. Segítene valaki? plz!?

Figyelt kérdés

van egy ismerősöm, aki nem pszichológus, de a lélekkel, a szellemmel foglalkozik és azt gyógyítja. Fantasztikus ember egyébként, de ez most nem lényeg. szóval álmomban épp hozzá mentem egy nagy, régi kastélyba, ami belül abszolút modern, korszerű volt. mint egy szálloda, olyasmi.

a bejárat viszont olyan, mint a parlamenti könyvtárban, szóval extra biztonságos dupla üveges beléptető rendszer. a két üveg között amikor vártam hogy kinyíljon a második, szembe jött velem egy volt osztálytársam anyja aki elkezdett velem veszekedni, hogy most hogy újra osztálytársak leszünk ( a valósgában, mivel ő is ugyanabba a suliba jön) miért nem vagyok vele kedvesebb, miért nem dumálok vele a suliban. (tényleg így van).

aztán elmenetek. mire azonban bementem már nem ahhoz az ismerősömhöz menetem mint az elején hanem a psziíhiáteremhez aki az anorexia miatt kezelt (a valóságban) amíg össze nem vesztem vele fél éve. de nem találtam a szobáját, és a lift pont elment de valahogy beleszorul a kezem és húzott magával és alig bírtam kiszedni hogy ne rángasson be a liftaknába. aztán elment mellettem amint ott feküdtem apám és egy barátja mint egyetemi professzorok.


na ez meg mi???? 16/l


2010. jún. 24. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az az ismerősöd akihez indultál álmodban, egyértelmű h a tudattalanid tudja róla, hogy tőle várhat segítséget, nem a pszichológustól, mivel őt nem is találtad meg. Próbáltál kapcsolatba lépni vele, de akkor jött a liftes gubnc, jelezve, hogy nem hozzá kell fordulnod, nem az a jó út. De mivel a kezed beakattad a liftbe, még valamilyen szinten ragaszkodsz a pszichomókushoz, vagy mégis abban bízol kicsit h ő segíthet, vagy bűntudatod van h összevesztél vele. Az, hogy az épület pedig ilyen szép, biztonságos, az meg szintén azért van, mert pozitív a véleményed arról az ismerősödről, akihez indultál. Biztonságot kapcsolsz hozzá, és tudást.

Az osztálytárs akivel nem beszélsz, miatta is bűntudatod van. Úgy érzed foglalkoznod kellene vele, de neked ő mégis közömbös, vagy esetleg rosszabb.

Az apukádat meg a professzorok részt viszont nem nagyon értem.

Még mindig anorexiás vagy? Akkor a természetgyógyász ismerősödhöz fordulj bizalommal!

2010. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az apás vonal messze visz, nem ez a fő gondod most.


Arra azért felhivnám a figyelmet, hogy az álmot az agyad generálja, nem a jóisten. Tehát az, hogy álmodban egyértelműen a 'sarlatán' ismerősödet látja jó iránynak, egyáltalán nem biztos, hogy tényleg az a jó. Ezt TE gondolod, illetve az agyad. Az álom csak ennek a gondolatnak a tükröződése, NEM megrendithetetlen igazság.


Személy szerint nem kedvelem a kuruzslókat, és azt mondanám, hogy menj pszichológushoz (NE pszichiáterhez, nagy különbség van!), még akkor is, ha több bizalommal vagy az ismerősöd felé.

2010. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A volt osztálytársas rész az egyértelmű: bűntudatod van, amiért keveset beszélsz vele. Gondolom az új környezetben más baráti körben vagytok. Lányoknál gyakori ez a fajta csoportosulás, bele kell törődni.


Az ezo barátod, a pszichológus és az egyetemi tanárként megjelenő apukád szerintem arra utal, hogy íránymutatásra van szükséged. Támogatásra. Fogadd el a segítséget, és ne vessz össze azokkal, akik segíteni akarnak.

2010. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. !
2010. jún. 25. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 00:46-os!

Pont, hogy álmunkban jönnek elő az igazi, minden képzelgéstől mentes gondolataink. Épp ezért az álmok mutatják a legjobb utat. Hiszen akkor ki van zárva az úgymond "józan ész" /ami pont h nem józan/, csak a tudattalani van, azaz az a részünk, amit ébren nem feltétlenül érzékelünk...


A kérdezőnek:

De egyértelmű, hogy a tudattalanid segítségért kiált. Az apa rész pedig mégis fontos lehet, hiszen nem egyszer a családhoz, a családtagokhoz való viszonyunkból erednek a gondok...

2010. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* minden képzelgés alatt azt értem, amik mondjuk az önbizalomhiányt, depressziót, anoerixát stb.-t okozzák. Olyan gondolatok, amik rossz tapasztalatokból, berögzült viselkedési mintákból erednek.
2010. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyet, pont most találtam egy ideillő cikket! Mondjuk elég rövidke, de azt írja ő is, amit mondtam.


[link]

2010. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!