Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki tudná megfejteni az álmom?

Ki tudná megfejteni az álmom?

Figyelt kérdés
Több álomról van szó, de mindegyikben ugyanaz a férfi szerepel. Egy általános iskolai osztálytársam. Nem szoktam vele találkozni, és nincs közös múltunk sem. Csak az oszt.társam volt. 25 éves vagyok, két gyerekes anyuka és házas. Nem tudom miért álmodok vele ilyen sűrűn, ami heti 2-3 alkalmat jelent. És ez már majdnem 1 éve így megy, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Mindig olyan diákszerelem helyzetben vagyunk. Fogjuk egymás kezét, szépeket mond, átölel, de semmi szex, vagy ehhez hasonló. Nem értem hogy miért álmodok ilyet és miért pont vele???
2010. febr. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Díákként tetszett a fiú neked,kedves volt hozzád.

Nem lehet,hogy ezért?

2010. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszett, de ő szerelmes volt belém. Igaz ezt utólag tudtam meg. Gondolod hogy ezért? De ennyire nem foglalkoztat a mi-lett-volna-ha kérdés vele kapcsolatban.
2010. febr. 17. 11:14
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ilyenkor nagy segítség a mai életedet szemügyre venni, a fiú az álmodban csak egy másodlagos szereplő, tulajdonképpen nem rajta van a hangsúly, hanem rajtad.

- Boldog vagy mostanság?

- Vannak problémáid magánéletedben?

- Elégedett vagy az életeddel?

- Szoktak olyan gondolataid lenni, hogy elrontottál valamit és, ha tehetnéd újjákezdenél mindent?

- Jó kapcsolatban éltek a pároddal, vagy gyakran veszekedtek?

- Történt veled valami megrázkódtatás az utóbbi 1 évben?

2010. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thommyboy'99 ***** válasza:
Szerintem vele egy kicsit boldogabb lennél, mint a mostani pároddal! Velem is volt már ilyen! Ő szerelmes volt belém, de én "elmenekültem előle". Csak később vettem észre: egy dolog valódi értékét csak akkor vesszük észre, ha már elvesztettük azt.
2010. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a 11:22-es válaszolóval értek egyet.

szerintem sem feltétlen a volt osztálytársadé a fő jelentőség hanem sokkal inkább az érzéseké. lehet Ő csak azt szimbolizálja amire vágysz. egy kis szeretetre pl, amit a párodtól nem biztos h megkapsz. vagy nem olyan mértékben mint te azt szeretnéd. sokszor az álmoknak nincsenek konkrét jelentései. tehát mint pl a te álmodban is nem azt jelenti h kezdesz beleszeretni az illetőbe mert sokat álmodsz vele és már arról álmodsz milyen jó is lenne vele, hanem sokszor "olvasni kell a sorok között" és rájönni a dolgok valós értékére és jelentésére. sokszor egy konkrét személy nem saját magát jelenti hanem egy érzést, egy fogalmat.

remélem tudtam segíteni.

16/L

2010. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!