Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaimban általában maghalo...

Az álmaimban általában maghalok, életveszélyes helyzetben vagyok, vagy én ölök meg valakit, ez normális? 13/L

Figyelt kérdés
Engem nem zavarnak ezek az álmok, nem élem meg őket rosszul. Sőt, szeretem mert izgalmasak, de aztmondták hogy ez nem egészséges. Ez tényleg baj? Miért?

2014. ápr. 8. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ne vidd át a gyakorlatba. :D
2014. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj..Én is szoktam hasonlóakat álmodni,mondjuk én még nem haltam meg egyszer sem.Akik azt mondják hogy ez baj,azok nyílván azért mondják,mert szerintük sokat gondolsz ezekre a dolgokra,és ez nem jó..Gondolom szereted az izgalmat és néha szoktál akciófilmeket nézni.
2014. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tudatalatti kivetülése instabilnak érzed a világot amiben élsz ezért veszélyben érzed magad, de lehet a frodítottja is túl unalmasnak találod a világot ezért az álmaidban éled ki a kettő közül csak az egyik mondható "betegsnek".
2014. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert egy PSZICHOPATA GYILKOS vagy.
2014. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lehet, hogy előző élete(i)dben gyilkos voltál, szikláròl leugorva haltál meg, vagy valamiért emlékezetes volt a halálod.

Az is lehet, hogy félsz a haláltòl, hogy megölnek, baleseted lesz...

Ezek csak az én gondolataim, lehet bármi màs is. Bár ha ez téged nam visel meg, sőt, élvezed, akkor amìg nem leszel gyilkos, szerintem nem baj. (:

2015. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne a sok netflixes sorozatot nézni amikben úgy gyilkolnak le mindenkit mint ahogy vígjátékokban vicces dolgokat csinálnak.
máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:11

Nézd a dátumot, mikor íródott a kérdés...(2014. ápr. 8.)

máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!