Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodom azt, hogy...

Sokszor álmodom azt, hogy farkas v. kutya vagyok és futok az erdőben. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan milyen állat lehet, mert csak a lábamat látom és a látásom is torz, pontosan érzem a mozgás dinamikáját, ahogy 4 lábbal lehetne futni, egyáltalán nem olyan érzés mint emberként. Nem vagyok dühös, sőt semmilyen érzelem nincs ilyenkor, maximum koncentráció, inkább csak kutatok vmi után. Mi a fene lehet ez? :)

2014. ápr. 15. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert én meg azt szoktam álmodni hogy vadász vagyok és az erdőben üldözök egy farkast vagy kutyát ami kutat valami után.

Merre laksz te? Mert már unom ezt az álmot.

2014. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló álmom.

Szerintem nem jelent különösebben semmit, de emlékezetes és élménydús volt. :)

2014. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az álom gyakran előző életekből emlékképek, sokat nem kell vele foglalkozni, inkább azzal hogy maradj ember ha már idáig eljutottál. ;)
2014. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szegeden, de annyit hozzá tennék, hogy álmomban nem üldöznek, maximum én üldözöm a zsákmányt. :)
2014. ápr. 15. 22:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Te valaki mást üldözhetsz, az nem én leszek. :)
2014. ápr. 15. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Warg vagy.

[link]

2014. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah, azt bírnám :D
2014. ápr. 16. 13:58
 8/9 anonim válasza:
Túl sokat néztél trónok harcát...
2014. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Óó, amikor én ezt elkezdtem álmodni akkor még a Trónok harcát írták :DD
2014. ápr. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!