Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már olyant, hogy...

Álmodtál már olyant, hogy megölsz valakit, vagy téged ölnek meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, engem már megöltek álmomban és jó érzés volt :D Olyan nyugodt és felemelő érzés. :D
2009. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
igen. mind kettőre volt már példa :D
2009. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Olyan volt, hogy álmomban lefejeztem egy hapsit :D
2009. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nagyon gyakran gyilkolászom álmomban. és élvezem ^^

engem is öltek már meg nem egyszer.

2009. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
igen megöltem saját magam
2009. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen... és nem volt vicces szüleim akartak kinyírni és mindketten 1 álomomban!!! :D
2009. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem volt olyan, hogy a szüleim, a nővérem, és a szöszke kishúgom akart megölni álmomban, aki úgy néz ki amúgy, mint egy szöszke kisangyal...


Volt olyan, hogy álmomban, belevágtam egy csavarhúzót a nagyobbik húgom fejébe, nagyon rossz érzés volt...

2010. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt álmodtam már. Egyik:Nem tudom hol voltam,de volt nálam egy nagy konyhakés, és mindenkit leszúrtam. De szerencsére nem volt közte ismerősöm :D.

Másik:Láttam egy Sims2-s videót ami horroros, én aki benne szerepelt nő(aki az egész családot kinyírta) engem üldözött, és amikor kértem segítséget valakitől, azt rögtön megölte.Egy kis házban bújtam el egy kis szekrényben,de oda is követett.Mikor kinyitotta a szekrényt...nyúlt felém a véres kezével,és.... húúúúú felébredtem.:D. Ez volt a leges legrosszabb álmom.

Nem szoktam horrort nézni,csak krimiket,de azt is régen.

2011. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olyan álmom is volt,hogy 3-szor egymás után fejbe lőttek. De nem éreztem semmi fájdalmat, csak simán összeestem XD.
2011. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!