Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom a harmadik világháborúról?

Álom a harmadik világháborúról?

Figyelt kérdés
Úgy egy hete volt egy furcsa álmom, amit megjegyeztem pedig el szoktam őket felejteni. Az osztálytermünkbe -a suli harmadik emeletére- igyekeztem fellépcsőzni, de amikor felértem a másodikra ahelyett hogy tovább mentem volna az első órámra bementem egy másik terembe, ahogy katonák -???- voltak meg az osztálytársaim megkötözve.. Aztán az igazgató adott egy kisebb csomagot amit kivittem a suliból és beszálltam egy ezer évesnek tűnő terdpjáróba egy szőke srác mellé akinek átadtam a csomagot és ő mondott valamit asszem oroszul és a végén még a németek is felbukkantak és lebombázták az egész várost. Engem meg a szőkét lecsuktak és egy cellában voltam a dirivel. Aztán felhívott az egyik barátnőm és felébredtem a telefonra. Tehát? Nekem ebből nem jött le semmi. Köszi a válaszokat, előre is.

2014. máj. 1. 11:13
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

1. Ne egyél nehéz ételeket lefekvés előtt, mert attól mindig ilyen rémálmaid lesznek.

2. Ne nézz háborús filmeket, a romantikus filmek is tele vannak szadista tettekkel, azokon sokkal jobb könnyezni.

3. Legalább jó pasi volt az a szőke? Akkor részvétem, hogy a dirivel voltál egy cellában...

2014. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az volt.. köszi a tippeket.
2014. máj. 1. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kelet-ukrajnai konfliktus hozta felszínre benned ezeket a gondolatokat.
2014. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. :D Lehet sok volt tényleg pár dolog manapság... :)
2014. máj. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, régen én is sokszor álmodtam harmadik világháborúról, és mindig a suli volt az egyik helyszín. Általában repülőgépek bombáztak, és tankokat is láttam, amik sokkal modernebbek, mint amiket ma ismerünk. A vicc az egészben, hogy egyszer lerajzoltam egy ilyen tankot az egyik barátomnak, aki nagy military rajongó, és felvilágosított, hogy az már létezik és most fejleszgetik. Én sosem láttam előtte máshol, csak az álmomban...
2014. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!