Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha már harmadik...

Mit jelent, ha már harmadik napja kisgyerekkel álmodok?

Figyelt kérdés

A kinézete más, de mindig 4-5 éves. Az álom "háttere" különbözik, de mindegyik álomban vagy elszakítják tőlem, vagy elszalad, és nem érem utol. És olyankor engem vagy lefognak, vagy egyszerűen nem tudok utánaszaladni, mert a lábaim nem engedelmeskednek.

Ez mit jelenthet? Egyik álom se volt kellemes.



2012. aug. 10. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van gyereked szerintem jelentheti, hogy mindennél jobban próbálod őt óvni -akár valami konkrét dologtól- és az álom képébe ily módon jelenik meg.
2012. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nincs gyerekem, bár nagyon szeretnék :( De sajnos még nem lehet, még csak 16 éves vagyok, muszáj várnom vele legalább amíg a sulit befejezem :(
2012. aug. 10. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor álmodhatsz azért is kisgyermekkel, mert szeretnél! A másik tippem ez lett volna :D. És van egy olyan mondás, az álmaink a vágyainkat fejezik ki, és a félelmeinket.
2012. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az PedoMaci?
2012. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja ja pedo vagy!!
2012. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék pedo? Ti sem lehettek túl okosak...
2012. aug. 10. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért lennék hülye? Az álmodban van egy kisgyerek, el akarod kapni, de lefognak.


Tehát: Te vagy a cukros bácsi, aki majdnem bevégezte a melót, csak a sünök elkapták.

2012. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Istenem... az a gyerek az én gyerekem minden alkalommal! Amúgy meg lány vagyok, ha nem tűnt volna fel.
2012. aug. 10. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Rejtett pedofil hajlam.
2012. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"muszáj várnom vele legalább amíg a sulit befejezem" Hát még bőven ráérsz a suli befejezés után gondolkodni ezen... 18 évesen mit kezdesz egy gyerekkel? Hol nevelnéd fel és miből? Mert gondolom nem a szüleid költségén akarsz gyereket vállalni! Megbolondultak a mai 14-16 évesek???? Én most vagyok 25, férjnél vagyok, külön élünk (igaz nem saját lakásban) és már nagyon szeretnék babát, próbálkozunk is, de még így is elkap a félelem, hogy vajon fel tudom-e nevelni normálisan, meg tudok-e neki adni mindent amit csak kell. Sokan mondták, hogy csak az aggódik ezen aki normális szülő lesz és nem fogja elhanyagolni a gyermekét. Hát ha ez igaz akkor te pont az ellenkezője leszel majd.
2012. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!