Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom hetek óta ugyan...

Miért álmodom hetek óta ugyan azt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik. Beszélgettem már vele. Nem érezném azt, hogy "leszar" mivel mindig visszaír, és nem csak tő mondatokba válaszol, hanem még hozzácsatol valamit a beszélgetéshez. Tehát nem látom hogy unná a dolgot. Elég hosszú történet ez, de a lényeg, hogy mostanában próbálok nem rá koncentrálni, mert külföldi és ugye távkapcsolat meg minden. De már vagy hetek óta ugyan azt álmodom. Azt, hogy beszélgetek vele (számítógépen, "cseten".) Pedig nem gondolok rá lefekvés előtt, és azt sem mondanám, hogy minden nap rá gondolok. Mert csak 2 mp-re jut eszmbe de akkor is csak azért, mert látok egy vele kapcsolatos dolgot vagy valami. És minden nap, délután is ha lefekszem kicsit, akkor is azt álmodom, hogy beszélgetek vele. Mindig más témáról. Nem tudom, most akkor elfelejtsem e vagy ne, hagyjam e vagy ne, mert ilyen még soha nem volt, hogy 1 héten keresztül folyamatosan ugyan arról álmodjak, és ráadásul délután is. Ez az én oldalamról lehetetlen. Egyszerűen még sosem volt se ilyen, se ehhez hasonló...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Előre köszönöm!



2014. máj. 1. 21:51
 1/5 anonim válasza:
Az álommal a tudatalattid üzen neked. Be kellene próbálkoznod nála...
2014. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én próbálkoznék, de nem megy... Próbálok barátkozni, de mostanában nem ír vissza. Így, kezdem azt érezni, hogy tévedtem, s valóban "leszar". Ezzel a tudatalattim azt akarja üzenni, hogy ne hagyjam? Mert ma reggel is azt álmodtam.. Megint ugyan azt. (hogy beszélgetünk) Kicsit ijesztő már.
2014. máj. 2. 17:27
 3/5 anonim válasza:
Szerintem egy ideig ne irj neki, s varj mig o uzen megint.
2014. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, bár nem hiszem hogy fog. De akkor várok...
2014. máj. 2. 21:07
 5/5 anonim válasza:
Ha nem ir, nem erdekled, akkor meg minek loholnal utana? Erted..
2014. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!