Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a múltat es...

Nonuszka kérdése:

Megálmodtam a múltat es tudtam, hogy álmodom, nagyon megijedtem, miert álmodom így? Többit lennt!

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel megálmodtam, ami màr egyszer megtörtént velem 3 éve mikor megismertem a barátom , nem pontosan úgy történt , de én tudtam, hogy álmodom. Az első találkozást álmodtam es sírtam mert tudtam álmomban h a múltba járok es ujra elem , es akkor megkérdezte a párom h miert sírok es en mindvégig tudtam h álmodom es kívántam h ébredjek fel mert nembirtam es fel is ebredtem :es sírtam :( szornyű volt úgy álmodni h tudod h almodsz es h ez mar megtörtént es tudom h mi fog történni
2014. máj. 3. 20:03
 1/4 TheHologram válasza:
Ezt hívjuk tudatos álmodásnak. Van akinek csak úgy megy, valószínüleg te is ilyen vagy. Van aki ha el akarja érni,gyakorolnia kell. Ha álmodsz,akkor azt tudod befolyásolni is,ez nagyon fontos,úgyhogy te is alakíthatod a saját álmaidat,gyakorlatilag bármit tehetsz. Nem tudsz ellene mit tenni,ez egy adottság.
2014. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem Csak szörnyü a multba visszamenni tudatosan egy rémálom :(
2014. máj. 3. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
én a jövőmet szeretném megálmodni
2014. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ezen miért sírsz? xD Nem értem a problémádat.
2014. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!