Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek az álmok jelenthettek...

Ezek az álmok jelenthettek valamit? Nem hiszek ezekben a dolgokban, de megijedtem.

Figyelt kérdés

Az exemről van szó.

Szóval, a lényeg az hogy mostanában rövid időn belül kétszer is álmodtam vele, ami azért nagy szó, mert ritkán álmodok olyat amire emlékszem, akkor sem emberekkel, hanem pl. kutyámmal..

Az illető ex egyébként rendőr, és nem egyszer került már kényes helyzetbe, próbáltak az életére törni.

Én tulajdonképpen megálmodtam a halálát.. Az első álmomban úgy rémlik, lelőtték. A második álmom sokkal összetettebb és erőszakosabb: azt álmodtam, hogy az exemet elcsalják valami sötét üres hazba, ott pedig egy másik fickó leteperi. Dulakodni kezdenek, de a támadó kerekedik felül. Az exem kétségbe esik, mert a támadója szét akarja szabdalni az arcát, és valami "bátyám"ot kiabál-mint pl. ahogy egy gyerek a nagybácsiját Jóska-bátyámnak szóltítja. Ezután a támadó kést szorít a ficánkoló ex torkához és befogja a száját hogy ne kiabáljon. Az utolsó kép az álmomból az ex kétségbeesett arca.

Mi lehetett ez (ezek)? Már jó ideje nem beszéltem az exxel, nem is gondoltam rá, mégis előjött. Szadista lennék?:D

Hogyan tovább?

26l



2014. febr. 8. 00:28
 1/7 Laylah ***** válasza:
Itt az a kulcs, hogy mit érzel az álmok láttán exeddel kapcsolatban. Itt derül ki, mennyire is vagy túl rajta igazából.
2014. febr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ első, de mire gondolsz?
2014. febr. 8. 07:34
 3/7 anonim válasza:
Nem igazán vagy még túl rajta, vagy ő rajtad lehet szüksége van rád. Én a testvérem sőt apukám halálával is álmodtam már de nem történt semmi különös:)
2014. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
Kérdező, arra, hogy hiába hiszed azt vagy mondogatod magadnak, az álmaid alapján nem felejtetted még el (vagy ő téged). Tudod, hogy el kéne felejtened, erre utalnak az ellene irányuló támadások, amik az életedből való likvidálásra utalnak, de ha ezek láttán félelmet, ijedtséget érzel, akkor arról van szó, hogy még nem tudod elengedni teljesen.
2014. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit kellene tennem, keressem fel?:(
2014. febr. 8. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak előjöttek a régen érzett érzéseid, és félelmeid, amik már mára elmúltak. Nem hiszem hogy még érzel valamit is iránta. Az agyad feldolgozza a múltbéli eseményeket.
2014. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Kérdező, ezt neked kell tudnod. Nem feltétlen muszáj felvenned a kapcsolatot vele, ha meg is keresnéd, az sem garantálná a pozitív végkimenetelt; viszont ha nem teszed, akkor még egy ideig fogsz vele álmodni.
2014. febr. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!