Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez hogy történik...

Miért van ez hogy történik most velem?

Figyelt kérdés
Már vagy tegnap tegnapelőtt éjszaka óta megálmodom a jövő idő egy részét esetemben egyik éjszaka megálmodtam hogy facebookon az egyik ismerősöm mit ér nekem és a rá következő éjszaka meg nap ugyanez történt

2014. máj. 4. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyira jól ismered az illetőt, hogy már előre tudod, hogy mit fog neked vissza reagálni, amit az agyad álom képekbe visszamutatja úgymond neked. Ezt most kicsit talán bénán fogalmaztam meg, de remélem azért lehetett érteni. :)
2014. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen értettem csak az első említett emberrel csak 1-szer találkoztam és nem régóta ismerem a másodikkal pedig csak kb. egy hetes ismeretségben vagyok
2014. máj. 4. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Az egyetlen logikus válasz,hogy te vagy a megváltó!
2014. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos van vmi logikus magyarázata, nincsenek jós álmok, legalábbis ilyen jellegűek biztos, hogy nincsenek.
2014. máj. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akárhogy is fogalmaztok válszt szeretnék kapni aki viszont nem hiszi el azzal nem tudok mit csinálni engem lekötnek a normális választ adók ez nem támadás alapú és én is alig hittem el de megtörtént velem
2014. máj. 4. 01:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen választ vársz? Ha alapból nem fogadod el, hogy mindennek vak logikus magyarázata, ami az álmokat illeti? Miben akarsz hinni? Abban, hogy igen hűűű, de frankó eseted volt, mostantól kezdve megtudod jósolni a saját jövődet és mindent látni fogsz magadról előre csak gyakorold stb.? :D

Egy ilyen sült bolondot, ha nagyon várod biztos ki fogsz fogni, aztán majd egy csomó időt elvesztegetve az életedből alaposan pofára esel.

2014. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak mondom hogy eléggé lefáradtam amire a végére értem a válaszának de ennek ellenére nem volt kielégítő :) Nem kell vita konfliktus meg főleg nem aki tudja magyarázza el hogyan lehet hogy ez történt velem :D
2014. máj. 4. 02:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem... Elmagyaráztam,azt leszavaztátok! POKOLRA VELETEK!
2014. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
TE ROHADT NAGY KOCKA AKKORA FACEBOOK MANIAS VAGY HOGY MEG A KOMMENTEKET IS MEGALMODOD TUZRE VELE!!!!!!!!!!!!4
2014. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!