Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt?

Megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés

Gyakran van velem az, hogy valamit álmodok és egy idő múlva valósággá válik.

Egy példa: Középiskolába kerültem egy másik városba, amelyről még sosem hallottam semmit hogy mi hogyan zajlik benne, nem tudtam hogy szokott e benne bál lenni. Év elején azt hallottam, hogy egy külön buli helyen szok lenni a bál. A lényeg, hogy megálmodtam 1 hónapja, hogy az iskolában van a bál amin részt is vettem, és most pedig kihirdették hogy a suliban lesz megtartva.

Tudom, ez annyira még nem nagy szám, de majdnem minden nap van velem olyan, hogy gondolkodok, gondolataimban beszélgetek valakivel és még az nap találkozok vele és ugyan azok a szavak, mondatok, témák előjönnek, mint a gondolataimban.


Elég hülyén fogalmaztam meg a dolgokat, de nehéz leírni ezeket a dolgokat.



#álomfejtés #megálmodom a jövőt
2014. máj. 15. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:

És még olyan is volt, hogy azt álmodtam, haverommal elloptunk egy vonatot és kisiklottunk. Rá 2 hónapra haverom feltesz nekem egy olyan kérdést, hogy mi lenne ha ellopnánk egy vonatot és kisiklanánk vele...

(Akik szeretik félreérteni a dolgokat annak üzenem, hogy nem komolyan kérdezte:D )

2014. máj. 15. 13:13
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem jo semmire, a lottoszamokat almodd meg, akkor elhiszem :)
2014. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ezt nevezik deja vu-nek.
2014. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én félig-meddig hiszek neked egyszer anyámék is megálmodták a jövőt mindig mondták nekem fiam te bűnöző leszel vagy netes troll és lám milyen igazuk volt.
2014. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Magyarszek20 válasza:
Én hiszek neked én is megszoktam néha álmodni a jövőt.
2014. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!