Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt, szerintete...

Megálmodom a jövőt, szerintetek most mi fog történni?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok olyanokat amik bekövetkeznek, de nem mindig úgy ahogy az álmomban van. van hogy jobb, de viszont van hogy az a dolog rosszul sül el ..

Tehát pl.: volt hogy azt álmodtam hogy 1esre feleltem, és másnap ugyan abból a tárgyból 5ösre feleltem ugyan úgy.

volt olyan is hogy délután összevesztem a barátommal és este azt álmodtam hogy felhívott hogy találkozzunk és kibékültünk, másnap felhívott, de nem tudtuk megbeszélni, még nagyobb vita lett és szakítottunk. :(

aztán volt az is hogy egy buliból hazaértem, elaludtam és azt álmodtam hogy anyukám pogácsát süt és közben ez is történt, csak az egész odaégett..


Februárba részt veszek egy kiránduláson legyelországba és az egyik (amiben játszik a másodunokatesóm) zenekar menedzserének írtam email-t hogy lehetne-e azon a héten a környéken egy koncertet tartani. az volt a válasza, hogy mivel terveztek oda csak később így megnézi mit tehet de nem ígér semmit. Tegnap álmomban minden összejött és felhívtak a színpadra és mint a mesékben, tökéletes volt minden . *-*

Ez mit jelenhet ? van ezeknek valami logikája ?


2013. dec. 11. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

,,Ez mit jelenhet ? van ezeknek valami logikája ?"


- Te tudod, te álmodod meg a jövőt.

2013. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon hasznos volt ...

Az a kérdés lényege hogy vajon rosszul fog-e bekövetkezni és meg lehet-e állapítani valahonnan hogy ha igen akkor miért.

2013. dec. 11. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Álmokkal nem kell foglalkozni. Semmit nem jelentenek. De ha minden happy a végén, akkor minek aggódsz?
2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
idióta vagy kérdező... ezen elmélkedj inkább.
2013. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mert, ahogy írtam is nem minden úgy van ahogy ..

De ha azt mondod nem kell ezekkel foglalkozni akkor ne írj ilyen témába kérlek.

Nekem ez fontos és örülnék ha nem ilyen válaszokat kapnék!

2013. dec. 11. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd eljő a világvége... hoppá! híszen már itt van menekülj.
2013. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha létezik isten,ezt a kérdést olvasva tuti felvágja az ereit...
2013. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
7-es, már felvágta.
2013. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom itt nincs egyetlen kedves ember sem..


Nekem olyan álmom volt,hogy suliban ültem, és ahány kérdésre nem tudtam a választ,annyi egyest kaptam.. másnap feleltettek egy olyan anyagból,aminél nem voltam ott,és egyest kaptam.. :(


Szerintem a tudatalattid próbál figyelmeztetni arra,hogy valamit rosszul csinálsz, vagy saját hibádon kívül valami rossz történik. Próbáld értelmezni,hogy mit is akar üzenni az agyad ,és tegyél meg mindent azért,hogy a dolgok jól menjenek.

16/l


Ja,és kellemes kirándulást előre is. :)

2013. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!