Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt?

Megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés

Évek óta álmodok hétköznapi apróságokról, amik később valósággá vállnak.

Szeptemberben jöttem fel először abba a városba, ahol a kollégiumom van. Kb fél évvel előtte láttam magam álmomban kék rövid ujjú pólóban ülni egy szobában a ágy szélén. nyáron kaptam egy pontosan ugyanolyan pólót, de az álom csak akkor rémlett fel, amikor már beköltöztem a koliszobába.

Pár éve álmomban láttam, hogy a cicánk (kandúr), hazahozott egy kiscicát. Két nappal később megtörtént.

Kb két hónapja azt álmodtam, hogy fehér pólóban, sztínes csíkos sálban és bőrdzsekiben állok a busz hátsó részében, mellettem egy srác világoskék kockás ingben, és az üvegajtóban néztem a tükörképem. Ez ma pontosan így volt ma.

Miután hazajöttem suliból, valami kellemes megérzés azt súgta, jót tenne nekem egy séta. A kék és a fehér felső között vacilláltam, végül hallgattam a belső hangra, és a fehéret vettem fel. Hazafelé pont elcsíptem egy buszt. Teli volt, így csak hátul kaptam helyet, szemben az ajtónak. Nem messze tőlem ott ült az álombeli kockás inges srác, aki kevéssel az indulás előtt gondolt egyet, és odaállt mellém.

Ez még mind nem is lenne furcsa, szimpla véletlen.

Azonban a színes csíkos sál, amit mind álmomban, mind a valóságban is viseltem, csak hétvégén került hozzám. Ugyanis akkor találkoztam először a barátom egy lány barátjával, aki előbb kölcsön, majd miután látta, mennyire tetszik és jól áll, ajándékba adta a sálat.


Van erre racionális magyarázat?


2014. márc. 20. 18:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, csak siettem
2014. márc. 20. 18:32
 2/12 katona nóra válasza:
100%
Ez elég fura, de had kérdezzek valamit!!!:van esetleg valami betegséged? Ez lehet allergia, hiperaktívság, vagy akár autista is lehetsz! Bocs ne szívd mellre!
2014. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
ööö... ez furi olyan álombeli deja vu engem is érdekelne tényleg figyelj ha ma este is álmodsz írd le mit láttál aztán meglátjuk. pl próbálj elképzelni engem!
2014. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg, ne aggódj. Tudomásom szerint egyik sem, bár kiskoromban az enyhébb autizmus több jele is megmutatkozott rajtam. Aztán később már szerencsére nem.

Csak álmaim vannak és megérzéseim, néhanapján látok ezt-azt.

2014. márc. 20. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Az nem lehet, hogy X-men vagy ?
2014. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek velem is szoktak történni de csak ritkán
2014. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg privátban az eheti lottó nyerőszám??
2014. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, van. Először is, már felébredéskor csak az álmunk nagyjából 10%-ra emlékszük, ami pár óra elteltével már csak nagyon apró töredékké változik. Amikre emlékszel, csak egy aprócska része az álmaidnak. Ez pedig egy-két nap elteltével teljesen megváltozik. Ergo valószínűleg az álmodban nem álmodtál pontosan kék pólóról, csak az agyad megváltoztatta az emlékezeted. A másik pedig, hogy ezek is könnyen lehetnek véletlenek. Sőt, ha egy ideig számolgatnál, összevetnél több változót, kiderülne, hogy az álmaid nem is annyira lehetségtelenek. Egyébkéntt velem is volt már ilyen(például megálmodtam, hogy egy versenyen második leszek[viszont szerencsére vezettem akkoriban álomnaplót, és utánaolvasva kiderült, hogy az álmomban nem volt a helyezésem megadva]).

névte2en

2014. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 katona nóra válasza:
Ezt azért kérdeztem, mert az autistáknál előfordul, hogy van valami jó képességük pl.: megtudnak jegyezni egy egész telefonkönyvet, vagy akár látják a jövőt!Nem akarok pofátlan kérdéseket feltenni, de van gyereked?
2014. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 katona nóra válasza:
És nő vagy?
2014. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!