Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ilyet?

Miért álmodhattam ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat és eszembe se jutott,hogy valaha is megcsalom,még is tegnap éjszaka azt álmodtam,hogy egy szőke hajú fiúval(akik amúgy nem az eseteim és még soha se láttam ezt a fiút)csókolóztam és bele is kezdtük az aktusba,de még az elején megszólalt egy hang a fejemben: hogy ezt nem szabad! és ott hagytam a srácot.

#álmok;megcsalás;szex
2014. máj. 18. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy incubus volt.
2014. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eskü sosem szerettem volna halott csecsemőket látni, embereket kínozni, a háborúkat is gyűlölöm. Mégis gyakran álmodok ilyenekkel.

Egy ismerősöm egyszer azt álmodta, hogy emberi koponyákat rágott és nem tudta abbahagyni.

Egy másik azt, hogy a nemzetközi jogot megcsalta az uniós joggal.


Mindannyian felnőtt aránylag „normális” emberek vagyunk. Egyszerűen az álmok ilyenek.

2014. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam ma, hogy megöltem egy csomó rendőrt, majd kivégeztek. Nem vagyok agresszív féle, ezért is furcsálltam, és egy kicsit meg is ijedtem.
2014. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy erotikus álmaid vannak!

Elvégre 80 évesen már fárasztó lenne...:)

2015. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!