Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jenethet az, h az álmomban...

Mit jenethet az, h az álmomban megerőszakolt egy pasi?

Figyelt kérdés
már nem az első ,h ilyet álmodtam.. most úgy volt ,hogy a vőlegényemmel egy épületnél ( nem tudom már ,h milyen vol talán valamilyen bevásárló kzp.) voltunk.Találkoztunk valamilyen haverjával ( életembe nem láttam az arcára nm emlékszem csak annyira h kopasz volt fiatal és barátságos) és beszélkedtek.. utána a vőlegényem elment valahová és én valamiért elmentem sétálni a sráccal beszélgetünk ha jól emlékszem akkor lelkizet vagy nem tudom.. valahogyan elkerültünk egy olyan útra ahol az mentén szántások és füves részek voltak meg sütött a nap. valamiért a yerek megált és lerAntott a földre.. én sírtam h ne bántson de nem érdekelte megerőszakolt. utanána amikor befejezte akkor szemlélőként láttam magam és a csávót. úgy néztem ki mint ha hallot lettem volna. és az az érzésem volt hogy a vőlegényem tudna erről az egészről. már olvastam arról h a családi problémák miatt lehet, de nem értem h a vőlegényem miért van benne.. jó kapcsolatunk megbìzunk egymAsban nem szoktunk veszekedni, és a romantika is tökéletes..

2014. máj. 26. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Amatőr álomfejtőként úgy gondolom, hogy ez a klasszikus "vágyteljesülés az álomban" kategóriába tartozik. A vőlegényed haverja valamiért vonzó (volt) a számodra és ez a vonzalom az álomban kiteljesedett. A romantika az egy dolog, a testi vágy pedig egy másik.
2014. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..:/ sosem tetszetek a haverjai mert csutkák..:) a múltkor azt álmodtam ,h a vőlegényem erőszakolt meg. ez mit jelenthet? akkor valamilyen sötéthelyen voltunk.. kösz szépen a válaszodat.:)
2014. máj. 26. 18:23
 3/5 Vree ***** válasza:
Szerintem simán lehet csak tudatos félelem, hogy esetleg ilyesmi történik veled.
2014. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jó haver az ilyen :)

Amúgy meg jóféle bevásárlóközpont lehet a szántóföld mellett közvetlenül :D

2014. máj. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:D haha.. :)
2014. jún. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!