Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bizarr almok, mit jelenthet?

Bizarr almok, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tehat valahogy ugy kezdodott,hogy uzletet nyitottam almomban. En csak a kisfonok voltam. Mindenkinek bolt ilyen bena munkaruhaja es lifttel kozlekedtunk. Mivel nekem szalagavatom volt igy atadtan a munkam masoknak de csak 10ezer forintot kerestek nem tudtam elosztani a munkasok kozott,buntudatom volt. A szalagavatomra villamossal mentem a hugom nem jott el,nagyon bantott a dolog. Majd kiderult hogy elfelejtettuk megrendelni a ruham,nem tudtam telefonon elerni senkit. Egyebkent egy reten volt a rendezveny. Ordibaltam a tanarokkal es elrohantam sirni. Ezutan kiderult hogt a fiuk egymastol lopjak a biciklit,en is loptam egyet hogy elszokjek,nem bolt Jo a fekje es majdnem nekimentem egy busznak vegul egy szakadekba estem bele egy toba. Gyonyoru szep volt a taj a viz epphogy ellepett de feltem es ki akartam maszni a vizbol,ami eleg mocsaras volt. Aztan egy meztelen ferfi segitett kimaszni de nehezen ment es egy szuk alaguton kellett mennem. A ferfi kezebe gyerek volt. Volt why masik ferfi nala. Is volt egy csecsemo de a gonosz aki nekem segitett elrabolta tole.. a 2 jo ferfi beleesett a szakadekba,a rablo eltunt orokre. Egyebkent mind2 meztelen ferfi a volt baratom volt,amelyik kimentett magzatpozba logott egy kotelen,meztelenul,csecsemovel,aztan felebredtem. Mi ez a hulyeseg?18/L
2014. máj. 30. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy jó kis LSD-s este mellékhatása..
2014. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!