Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a visszaté...

Mit jelentenek ezek a visszatérő rémálmok?

Figyelt kérdés

A következő álmok jönnek vissza időről időre:


- kihullanak/széttörnek a fogaim

- Kihullik a hajam

- felkapcsolok egy villanyt, de vagy nem működik vagy csak nagyon halvány fényt ad, én meg botorkálok tovább a sötétben/félhomályban

- ilyenkor a sötétben/félhomályban fuldokolni kezdek, pedig nincs körülöttem füst

- valakit sz.rrá akarok verni, de nem tudok az ütéshez lendületet venni, mert úgy mozog a karom, mintha a víz alatt lennénk, és hiába erőlködök, csak lassan és gyengén tudok ütni (pedig a valóságban erős vagyok)

- régi helyekre térek vissza: általános iskola, ahol felfedezek egy titkos termet; régi házunk, ahol a pincében "van valami"

- üldöznek, és bántani akarnak

- tudok repülni, de amikor menekülni kéne, nem megy

- nem tudom megmenteni az állatokat, mikor leég egy ház/pajta/istálló


És mindig ezek. Nincsenek szép álmaim, amikre emlékeznék, mindig valami rémséget álmodok, de ezek mindig visszatérnek.


2014. jún. 2. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretném megfejteni az éltedet, de amilyen a gondolati világod, olyanok az álmaid is.

Ha problémáid vannak, amint látom neked az bőven lehet.... és nem oldod meg, akkor álmokban engednek fel.


És nem átok, nem szellem, nem a mumus hozza ezeket az álmokat.

2014. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
olyan nekem is van csomószor, hogy ütnék és nincs erőm.. meg futnék és nem tudok.. meg elbújok.. meg nem tudok lemenni/felmenni egy lépcsőn és sírva fakadok meg ilyenek.. ezek mind lelki problémából erednek szerintem
2014. jún. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen baromságokat álmodsz? Ne néz annyi horrorfilmet és fogkrém reklámot.
2014. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gondok azok vannak, de ennyire "lecsapódnak" ezek az álmokban? Nem gondoltam volna... :(

Vannak olyan problémák, amiket nem tudok megoldani... Nem nem tudok, nem LEHET őket megoldani, sajnos.

Emellett eléggé szorongó meg feszült típus vagyok, mindenre nagyon rá tudok stresszelni. De ezeket nem szoktam kifele mutatni.


Köszi, horrorfilmeket nem nézek.

2014. jún. 3. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Imádom az emberek tudatlanságát. Az emberek nagy többsége nem a horror filmek miatt álmodik rosszat. A stressz, a kimerültség a félelem.

Velem is ugyanez, de én tudom is, hogy nálam mi okozza...a munkám és a családom. 20 évesen egy gyárban dolgozom...iszonyatosan kimerült vagyok és állandó a stressz. Ám hiába jövök haza, itthon folytatódik az egész, de azt már nem ecsetelem, mindegy. A lényeg hogy sem itthon sem a munkában nem érzem magam jól, túl nagy a stressz.

Éjszaka meg jönnek a rémálmok. Általában valamilyen katasztrófát élek át és végig nézem több ember szenvedését, halálát, vagy éppen menekülök valami elől, ami nem tudom micsoda, de tudom, hogy végem, ha utólér.

Ezen az életvitelemen kellene változtatni, mert szó szerint már nem maradt olyan hely a világon, ahol nyugodt lehetnék...még alvás közben sem.

Nálam emiatt vannak a rémálmok és egyre gyakrabban fordulnak elő.

2014. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Ilyen cipőben járok én is (legalábbis hasonlóban), sem munkában, sem itthon nem jó... Tényleg nem gondoltam volna, hogy így kihat az álmokra a stresszes élet :(

2014. jún. 3. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Imádom az emberek tudatlanságát. Az

emberek nagy többsége nem a horror

filmek miatt álmodik rosszat. A stressz, a

kimerültség a félelem."

És ki kérdezett téged? Te biztosan tudod, hogy nem a horrorfilmek miatt álmodik rosszakat igaz? Számos oka lehet ennek például rendszertelen étkezés sok horrorfilm stresszes életmód gyermekkorban ért sérelmek önérzeti problémák stb. Nekem honnan a fémből kellene tudnom, hogy a kérdezőcske miért álmodik rosszakat, amikor nem ismerem az előzményeket? xD

2014. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a lekezelő "kérdezőcske" kifejezést (y)
2014. jún. 3. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Utoló elötti egy: nem tudja mi baja csak tanácsot ad. Kettô: persze te se tudhatod de nem kell bele kötni a másikba és mi az hogy téged ki kérdezett?? Hadd írja már le a véleményét ez az oldal arra van kitalálva. Mellesleg igen lehet horror film lehet lelki baj de ha csak azért írsz hogy bele köss a kérdezôbe inkább ne tedd lécci. Ha neked lennének ilyen problémáid neked se esne jól.

Amugy a legtöbb álmod a tehetetlenségrôl szól ami igen is vissza vezethetô a lelki állapotodra zaklatottságodra az apró részletekre is figyelj és nézd meg egy álmos könyvben fontos dolgokat jelenthetnek tudat alatt.

2014. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ne oktass már ki engem ez a téma ezerszer ki volt tárgyalva a kérdezőnek nem volt más dolga, mint ki keresni azt csak be kell írni a GYIK keresőbe, vagy a gugyliba nem kell óránként feltenni ugyanazt a kérdést a kérdező előtt már egy páran feltették ezta kérdését hát tessék. : [link]
2014. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!