Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vörös teliholddal...

Mit jelent vörös teliholddal álmodni?

Figyelt kérdés
Még élôben nem láttam de azt álmodtam hogy épp az utcán vagyok a nagymamámhoz sétálok és vörösbe kúszik a hold(telihold).
2014. jún. 5. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már láttam vörös teliholdat pár évvel ez elött, és gyönyörű látvány.

Amugy, ha alaptalan dolgokkal akarsz foglalkozni akkor vegyél egy álomfejtő könyvet.

Ha az életeddel, vagyis hasznosabb dolgokra akarod költeni az időt, akkor rájössz, hogy ennek semmi értelme. És inkább teszed a napi dolgod.

2014. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolim ezek szerint te nem hiszel ezekben de mi van ha igen is jelent valamit én sajnos hiszek benne hogy az álmoknal néha van jelentése ne vedd kötöszködésnek de inkább olyan véleményére vagyok kiváncsi aku hisz benne mer a szkeptikusok nyilván butának néznek mert hiszek ebben. De azért kössz ez is egy vélemény és a te szemszöged nézve ez egy normáli tanács.
2014. jún. 5. 09:52
 3/4 anonim válasza:
44%
Vérfarkas leszel és felfalod a nagymamádat.
2014. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nm tudom,én egyszer zöld teliholddal álmodtam,tök szép volt.
2014. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!