Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik komolyan fejtenek álmokat?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy egy fúrcsa városban van két gyerek.Az éjszaka közepén egy bolt elött sorakoznak sok emberrel együtt.Aztán a testvéremmel együtt beleköltöztünk a testükbe,legalábbis azt hittem.A sorban elől voltunk minket szolgáltak ki és kérte a boltos a fizettséget.Én a zsebemben ne találtam semmit,de a testvérem valami furcsa pénzzel fizetett.Én egy kicsit megszeppent voltam,mert hát valaki más testében voltam.De a testvérem valahogy könnyebben vette ezt.Ő megnézte,hogy mit vettünk,mert ügye azt sem tudtuk.Engem nem érdekelt én körbe néztem és megakadt a tekintetem egy fehérhajú,fehér köpenyes alakon aki egy vendéglőben persze az ablakhoz közel ült és ott bent cigizett.Aztán követni kezdtem és a testvérem kérdezgette,hogy miért sietek utána.Egy iskolába ment.Ott az üvegben megláttam,hogy egy szőke férfi vagyok és azt mondam a testvéremnek,hogy miért nem mondta,hogy én egy férfi testében vagyok.Felfutottam a lépcsőn az orvos kinézetű fickó után.Teljesen megfeletkeztem magamról,hogy csak valakinek a testében vagyok és úgy éreztem,hogy ismerem ezt az orvosnak kinéző férfit.

Ez a férfi nagyon dühös lett és lebegett,majd ő lebegtetett fel engem az ő magasságába.Valamit mondott,de nem figyeltem csak néztem,hogy egyre dühösebb és félelmetes és sötétebb lesz.Féltem,de nem kapálóztam,elengedtem magam,ellazúltam és lassan leereszkedtem.Azt mondta az orvos,hogy -Ez nem ugyanaz az ember.Megismételtem halkan ezt a mondatot,de úgy,hogy én ő rá értettem.Majd a földre érkezve lefeküdtem és ez az orvos egy agyat dobott elém és azt ettem. Kicsit később ezt a jelenetet átformáltam arra,hogy csirkét eszek-szóval tudtam volna alakítani az álmomat magamtól.Aztán felkeltem.



2014. jún. 7. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt? kizárt...
2014. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nincsenek álomfejtők,akkor nyugodtan írhat más is,hogy szerinte mit jelenthet vagy,hogy mit szűrjek le ebből az álomból.

Köszönöm.

2014. jún. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!