Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A volt barátommal álmodtam,...

Zsofi8k kérdése:

A volt barátommal álmodtam, de össze-visszaság az egész. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 hetet voltam együtt,majd az egyik fiú barátomra féltékeny lett és kidobott.Egy héten át nem beszéltünk és az álom előtt 2 nappal leírtam neki,hogy is érzem magam és mi a véleményem kettőnkről.Az álmomban kibicikliztem hozzá,ahol a szülei megkérdezték mit keresek itt,válaszoltam,hogy a Tomival szeretnék beszélni,erre a hátam mögött megjelent ő és felmentünk az emeletre,bementünk a szobájába én a komód felé fordultam és ő hátulról megölelt,majd megkérdezte:

"Mi van,eddig bírtad?" válaszoltam rá,hogy igen és ő elkezdte puszilgatni a nyakamat.Majd ott a komódon magává tett.A következő kép már a mamáméknál van,ahogy beérünk és a keresztanyám próbálgatja a cipőket és kiabál hogy egyik sem jó neki.A mama mondta,hogy csinált sütit (ami annyiból állt,hogy vanília puding és háztartási keksz,szedtem a Tominak és a kezébe nyomtam és felküldtem az emeletre én még váltottam pár szót a keresztanyámmal,majd futottam fel a lépcsőn és azt látom,hogy evő eszköz nélkül eszik,kiröhögtem és lementem(nem futottam) a konyhába neki és vittem fel neki kanalat,de mire felértem megette.És innét már nem emlékszem semmire.De amikor hátulról megölelt,mintha tényleg ott lett volna,éreztem a bőrét,az illatát,a csókjait.


2014. jún. 19. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonytalan lehetsz a kapcsolataid terén.. talán azt jelentheti.
2014. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nap mikor ezt álmodtam összefutottam vele,szembe jöttünk egymással kocsival.Majd a következő éjjel megint vele álmodtam,de nem emlékszem,hogy mit és ez után az álom után is találkoztam vele a Tescoban. Kb. 5méterre ment tőlem,amikor meglátott mosolygott majd röhögött,ránézett a haverjára és megfogta a fejét.Látta hogy nézem,és ő is rám nézett,bele a szemembe.Nem tudom mit éreztem..egy kis fájdalmat,hogy ez a mosoly nem nekem szól többé és nagy dühöt,hogy miért kellett ennek így lennie..
2014. jún. 21. 01:02
 3/6 GAbO1254 válasza:
te meg jobban jartal, en gyakorlatilag megalmodtam hogy baratnom elhagy, egy masik sracer.. hozzateszem hogy tobb mint egy eve voltunk egyutt munka utan hazamentem, es ledoltem aludni, mint szoktam, az alomra magara ne emlekszem mar, csak arra hogy elhogy egy masik sracer. miutan felebredtem rairtam skypeon hogy milyen mapja volt es hogy "hehe ezt almodtam" utanna "surgosen" el kellett mennie amit furcsaltam, mert az a tipikus lerazos fillingje volt az egesznek ugyhogy felhivtam, es vegul rakerdeztem
2014. jún. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az előző barátommal is megálmodtam a szakitast,de vele másképp.Ő bent sem volt az álmomban,de azt álmodtam,hogy hugom elhagyta a fülbevalóját (a többi részlet nem fontos),utána néztem és ha fülbevalóval álmodsz,azt jelenti,hogy aki fontos neked elveszíted.Másnap kidobott.Azóta hiszek az álmokban és próbálom mindet megfejteni
2014. jún. 21. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez :D:DD:D: ilyen álmot se olvastam még :D
2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már kibékültünk,kisebb-nagyobb vitákkal de megvagyunk és szeretjük egymást. :) Igaz,lassan 4hónap alatt már háromszor szakitottunk,de 4szerre is megprobáltuk,három a magyar igazság plusz egy a ráadás! :D
2014. szept. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!