Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy barátommal egész este...

Egy barátommal egész este kint szeretnénk maradni a temetőben. Vannak ott kamerák? Lebukhatunk?

Figyelt kérdés
Nem sírgyalázók vagyunk csak egyszerűen kíváncsiak.
2011. nov. 5. 00:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Esetleg temető csőszzel futtok össze...
2011. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A pécsi temetőben biztonsági szolgálat van, akik járőröznek és kutyák is el vannak engedve. Szerintem ez máshol is így van, esetleg falusi temetőkbe lehetne, ahol nincs kerítés, vagy nem zárják a kaput. De kamera nincs szerintem, ha van, akkor kell lennie figyelmeztető táblának.
2011. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Találkozhattok a temető gondnokával vagy biztonsági szolgálattal, attól függően, mekkora település milyen nagyságú temetőjéről van szó. Ők kizavarnak Titeket, ha összefuttok.

Kamera elvileg ki kell, hogy legyen táblázva (törvény írja elő), gyakorlatilag meg sose lehet azt tudni. (A rejtett kamerának szerintem több értelme van.)

Megkérdezhetem, hogy mire számítotok, mi fog történni ott éjszaka? Akik ott vannak, azok már nem bántanak, nem jönnek elő kísérteni stb. Nekik már csak arra van szükségük, hogy csend és béke legyen a temetőben. Szóval, ha úgy döntötök, hogy kint töltitek az éjszakát, akkor ez utóbbit, kérlek, tartsátok szem előtt. És azt is, hogy mindenkit, aki ott van, valaki nagyon szeretett.

2011. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most látom, hogy nem egész éjjel, csak este.

Még az jutott eszembe, hogy a nyitvatartásra figyeljetek! Sok temetőt bezárnak éjszakára, és akkor a kijutásotok problémásabb...

2011. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi pont a pécsi nagytemetőbe készültünk...komoly ez biztonsági őrös dolog? Mert haigen akkor inkább keresünk egy másik temetőt. Tudjuk hogy ott csak halottak vannak, és nem is számítunk olyanra hogy nem érjük meg a reggelt. Egyszerűen csak kiváncsiak vagyunk...mégiscsak egy temető, és a temetőknek( legalábbis nekem) különös hangulatuk van főleg éjszaka.
2011. nov. 5. 01:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja ésazt terveztük hogy csak nyitáskor jövünk ki. Ha jól tudom a Pécsi temető legvégén nincs kerítés, szóval kitudnánk menni. És nyilván csak beszélgetni fogunk, nem pedig valami szörnyű dolgot elkövetni. A barátomnak egyébként elhunyt az édes anyja szóval áttudjuk érezni...
2011. nov. 5. 01:10
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Vigyetek füvet, felejthetetlen éjszaka lesz.
2011. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizotsan jobban járnátok, ha valami kisebb temőt keresnétek... Vigyázzatok magatokra éjszaka nem sokat láttok a szűkös utakon a sírok között! Nehogy valami bajotok legyen!
2011. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Aztán majd elkapnak a vámpírszellemdémonangyalvérfarkasok titeket..
2011. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Az vámpírdémonszellemangyalvérfarkas pontosan...

Bár én inkább a medvedisznóembertől félnék.

2011. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!