Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal mert megtudtam hogy hazudozott és megcsalt, de nagyon hiányzik állandóan rá gondolok egész nap pedig tudom hogy csak a szexre kellettem neki én meg bele szerettem mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni, ha egyszer megcsalt nem tudhatod nem e teszi meg többször is.
2014. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy, menj vissza hozzá és alázkodj meg.
2014. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biológiailag úgy hat rád, mintha drogfüggő lennél, és elvették volna tőled. Ez érthető. És az egyetlen, amit tehetsz, hogy erős maradsz és eltereled a figyelmed érzelmektől mentes hobbikkal/munkákkal. Ha visszamész hozzá, csak neked fog fájni, ő pedig élvezkedik még rajtad egy kicsit. Sajnos vannak ilyen emberek, és mesterien megjátszák az érzelmeket. Remélem azért segíthettem. :c 17/f
2014. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, tudom hogy nagyon szar és sajnos még egy ideig így lesz..mert attól még hogy rájöttél ezekre a dolgokra, a szerelem nem múlik egy egyik pillanatról a másikra. De legyen tartásod, gondold át ezerszer is hogy mit tett veled, és hogy milyen aljas dolog volt és mennyi fájdalmat okozott vele. Ne engedd, hogy továbbra is kihasználjon téged, értékesebb vagy te annál. Hidd el, egy idő után el fog múlni, és ha visszagondolsz hálás leszel magadnak amiért voltál olyan erős, hogy lezárd ezt a kapcsolatot.
2014. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legy eros es ne engedd vissza az eletedbe. az ido majd segit elfeledtetni, most azert faj mert a csalodas az mar csak ilyen es friss az elmeny. majd leulepszik benned, az ido es a barataid segitenek tullenni rajta.
2014. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába mondanám, hogy örülj, hogy vége erre nem vagy képes. Így jobb híján várj türelmesen és próbáld elfelejteni, éld aktívan az életed és előbb utóbb túl leszel rajta. Ilyen emberért kár bánkódni. Akkoriban persze még én is sajnáltam, most meg már örülök, hogy közöm nincs hozzá!
2014. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátok, alkohol, buli, kalandok. No és persze idő.
2014. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy szerelmem régen, 1,5 évig voltunk együtt. Közös életünk volt, mintha hàzasok lettünk volna...àm idöközben hasonlo gondok merültek fel, amit a szerelemtöl nem làttam...szerencsére vége lett, de telt egy évbe kiheverni....Ma örülök hogy vége lett, semmi pénzért nem kezdeném ujra!
2014. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!