Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban álomra emlékezni?

Álomban álomra emlékezni?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer fordult elő. A lényeg, hogy egy álmomban olyan mintha egy régebbi álmomra emlékeznék, vagyis akkor úgy érzem mintha az lenne. Amikor felébredek ezt egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy tényleg megálmodtam-e régebben azt az álmot amire emlékszem. Lehetséges ez? Mással volt ilyen?

2014. jún. 19. 16:30
 1/3 anonim válasza:
Velem sokszor. Néha én se tudom eldönteni, de előfordult már, hogy utólag be tudtam azonosítani, melyik régebbi álmom volt, csak sokkal részletesebben "tért vissza", mint normálisan emlékeztem volna rá... Érdekes. :)
2014. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen :) én mindig felírom az álmaim, és van olyan, amiben gondoltam valamit, hogy ezt tettem már egyszer ugyanezen az álombeli helyen, (=már jártam itt egy álmomban) de visszaolvasva régebbi álmokat nem volt ilyen.
2014. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ha írjuk is az álmainkat, akkor sem emlékezhetünk az összesre részletesen.Tehát még így is lehetséges, hogy csak tudat alatt emlékszünk valamilyen álomra, álom részletre, ami későbbi álomban előkerül.

Egyébként velem is sokszor előfordult.

2014. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!