Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Parázsló fekete macska álomban...

Parázsló fekete macska álomban, jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Álmomban azzal a lánnyal smároltam akibe szerelmes vagyok.

Majd hirtelen egy kandallóból kiugrott egy fekete macska(a bundája parázslott) és közbe parázsgombócokat köhögött/öklendezett.


Ez nem tudom jó vagy rossz mert ahogy utána olvastam a fekete macska: féltékenységet, lángoló szerelem, fegyelmezetlenség, kellemetlenséget, elárult szerelmet, kiabálást vagy rejtett képességeket szimbolizál.


Felőlem csak plátói szerelem dúl, mert a lánynak van pasija. - Ami megmagyarázhatja féltékenységet, ugyanakkor engem ez nem érdekel mert várok rá és a szívemben tombol a tűz. Viszont ha alkalom adná hogy elcsattanjon egy csók szintén nem mennék bele ameddig kapcsolatban van a lány. - Nem szeretném hogy miattam menjen tönkre a kapcsolata.(Tudom elég komplikált sztori.)



2014. ápr. 27. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Semleges.
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!