Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt ez? Mi történt velem?

Mi volt ez? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Az éjszaka folyamán történt velem a következő:

kb fél kettő körül lefeküdtem aludni, oldalt feküdtem. ilyen félálomszerű állapotban lehettem, mikor még érzékelünk valamit, pl ha valami kényelmetlen, vagy fény, vagy sak meg akarunk fordulni, de nem ébredünk fel. Na ebben az állapotban foltam, és hanyattfordultam. KIcsit kinyitom a szememet, mire látok egy alakot az ágyam mellett. Furcsán alacsony volt, és fekete, sokkal feketébb, mint a környezete, ezért vettem észre. Hosszú, lógó keze volt, és hátából, a lapocka környékén mégegy pár fekete kéz ált ki. Ekőször azt hittem, a szobatársam az, hátáravette a barátnőjét, és meg akarnak ijeszteni. Volt valami fehérség is, a lábam irányából, de arra nem emlékszem pontosan. Egy fehér folt.

Rájuk akartam szólni, hogy ne hülyéskedjenek már, de ahogy kimondtam volna a nevét, az a fekete cucc rám ugrott. Elkapott. Szobatársam neve helyett óriásit sikítottam ... volna, de nem jött ki hang a torkomon. A fejem hátrabicsaklott, a testem elernyedt, szinte lebénultam. Behunytam a szemem. Tehetetlen voltam ez ellen a valami ellen, és éreztem, ahogy másodpercről-másodperce gyengébb vagyok.Nem tudtam kiszabadulni. Lepergett előttem az életem, és az, hogy még mennyire fiatal vagyok a halálhoz. De rájöttem, nem tudok szabadulni. Kezdem belenyugodni. Egy idő után már nem ellenkeztem, próbáltam minél hamarabb "meghalni" minél kevesebb szenvedés nélkül. Ahogyan én kezdem elengedni magam, a lény is kezdett engedni. Hirtelen eltűnt. Én, meg, ahogy éreztem, hogy újra önmagam vagyok kiáltva pattantam fel, háton fekvő helyzetemből. Most itt vagyok. Nem merek elaludni, hátha újra megtörténik.



2014. jún. 21. 02:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy álom volt-e. Mert annira valóságos volt. Haltam tár meg álomban, de az teljesen más volt, akkor mintha semmilyen következménye nem lett volna, tovább álmodtam. de most szinte teljesen magmnál volta.
2014. jún. 21. 03:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Asszem alvási paralízisnek hívják ezt. Ne vacsizz nehéz ételeket:)
2014. jún. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az alvási paralizisról eddig úgy tudtam, hogy az ember csak egyszerűen nem tud mozogni.

egy szelet kenyeret vacsiztam, azt is kb 8 körül. Utána mondjuk rohadt éhes voltam, de pont ezért nem mertem belakni :)

2014. jún. 21. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
egyre inkább érzékelik az emberek a felsőbb asztrálok teremtményeit
2014. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, kifejtenéd egy kicsit bővebben?

Mik azok a felső asztrálok?

Ha jól értem, most is itt van mellettem az a kedves lény, csak nem érzékelem?

Arra még határozottan emlékszem, h mikor megtámadott, szinte belezuhantam az ágyba, mintha a fejem lelógott volna a testem többi részéhez képest.

2014. jún. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!