Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon félelmetes volt, mi ez?

Nagyon félelmetes volt, mi ez?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy én meg pár haverom és 1-2 vagy több idegen egy romos házban, nem is tudom, talán túlélés érdekében elkezdtünk keresni valami rossz dolgot és meg voltunk ijedve attól hogy akármikor lecsaphat ránk. Egyszer csak előtte pár eseménnyel felbukkan egy kislány, nem tudom már mit csinált, aztán már két kislány volt az előzővel együtt, fogalmam nincs arról hogy démonok voltak e vagy meg voltak e szállva, de lerte róluk hogy nem valami jó szándékúak voltak, meg az a gonosz mosoly is az arcukon volt, a hideg végigfutkoss ha arra a mosolyokra gondolok, aztán a két kislány mellettem termett, egyik a bal oldalon, másik jobbon, megnéztem őket és nem is tudom, olyan volt mintha, sőt biztos hogy legalább az egyikük vagy mind kettő arca hasonlított az enyéméhez vagy olyan volt mint az enyém. az egyik kislány megfejelte a másikat, kicsit én is éreztem, mert úgy sikerült neki hogy megfejelte vele valahol a jobb oldalamat. Aztán valamelyik lány, talán jobb oldali, nem biztos, elkezdett cirógatni vagy mit csinált, ami csikis volt és erre ébredtem fel,de még miután felkeltem még akkor is éreztem hogy csikiz a hónomnál, oda tettem kezemet aztán jobb jobb kezemen éreztem valamit, és éreztem hogy valami nagyon nincsen rendben és éreztem hogy van a szobámban van valami, kiültem az ágy szélére, és a hátam mögött éreztem. Éreztem hogy ott van valami. És pont egy szent kép van azon a részen. kimentem folyosóra, wc-re, még akkor is éreztem hogy itt van valami, még most sem vagyok nyugodt. Valami van velem mert télen, most nyár van, akkor is démonos vagy legalábbis rossz szellemes álmom volt nem tudom, és akkor is elkapott a félelem mikor felkeltem. Akkor azt álmodtam, hogy furcsa dolgok történtek a házunkban. Nagymamám majdnem megfulladt, de megmentettem szájon át lélegeztetéssel. Este volt. Talán volt pár furcsa zaj, meg hogy 1-2-szer megszédültem. Meg láttuk a mamával hogy az ő szobája plafonján van egy "kis" vér. Mondtam mamának hogy aludjunk együtt. Győzködések után megengedte. Aztán párszor felriadtam és kimentem a szobából nem egy alkalommal, utánna sokadszorra megláttam magam előtt egy...nemtudom hogy szellem volt e vagy démon...talán kislányt, akinek nem láttam az arcát. Közeledett felém, én meg visszamentem a mama szobájába. "Az" is bejött. Nagyon a nagymamámra kezdett hajlongani, én meg megfogtam a nagyit és valami olyasmit mondtam hogy inkább engem bánts csak őt hagyd békén. Ekkor olyasmit mondott hogy a hívatlan vendég hogy ő egyedül csak engem akar megölni. Ekkor belémbujt. Reggel az iskolában meg a földrajz teremben, mindenki ott volt tanárral együtt de senki nem vette észre, hogy egy lány vérrel vagy valami piros dologgal furcsa dolgokat írt angolul a falra valamilyen démonról meg a sátánról. A felirat után meg volt egy nagy nyíl ami egy nagy X-re mutatott. Meg sokat öltözködtem át az iskolában. De mi előtt ez a két kislányos álom volt, pár nappal ezelőtt a tükör előtt akartam magamról képet csinálni, sötétben, úgy hogy van a mobilomon olyan funkció hogy lehet sötétben is fotózni, hát kicsit remegett a kezem és így elmosódott a kép, hát ez a kép úgy sikerült hogy jobban megnéztem, hajam helyén inkább csukjának tűnt az ami volt, és az arcom helyén...hát, koponyának tűnő valami volt, vöröses szinnel, és az testem is fekete vagy valami sötét színnel volt, holott én akkor sárga trikóban és rózsaszín nadrágban voltam. Kitöröltem a képet, és megnéztem magamat a tükörben hogy mi van velem, meg most ahogy felkeltem rémálomból, és mentem ki folyosóra, megnéztem magamat tükörben én szobámban és folyosón volt egy tükör, mivel meszelték fürdőszobánkat, így ott most nem volt tükör de abban is megnéztem volna magam mert éreztem hogy meg kell magam néznem. Keresztet vetettem már nem egyszer, betettem a Keresztes Nyakláncot a nyakamba, elmondtam a Mi Atyánkot, de most is érzem hogy valami nagyon nincs rendben. Olyan 4 valamennyikor keltem De ez a Keresztes nyaklánc is nem tudom honnan bukkant fel. Mert egyszer csak tükrös asztalnál felbukkant. Van ott fogas, azon lógott. Meg beismerem, kívántam valamit, azt hiszem... , arra gondoltam, tegnap volt álom előtt, hogy jó volna ha megint megvolna a szűz hártyám de azért nem üzletelnék az ördöggel.....fogalmam nincs miért gondoltam ezt, és mi volt reggelre, MINTHA megvolna. Gondolkoztam rajta ez mégis hogy jött össze, álmomban csináltam e valamit vagy valami. Istenem, de jó hogy nem volt most velem a pasim mert nagyon rosszt volt. Lehet frászt hoznám rá. Hihetetlen de ez amit itt leírtam, az mind igaz. Na nekem az a nagy kérdésem most hogy ez mi? Mi van velem? Lehet hogy el kellene mondani pasimnak? Mert, hogy mondjam, mivel én jobban hiszek istenben ezért is nagyon mentem bele mit csinálnak a Wiccák, de ha tud valami boszorkányságot arra hogy mi van velem vagy hogy akár segít is valahogy, akkor lehet megérné legalább megkérdezni, de szerintetek mi a helyzett velem?
2014. jún. 21. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Túl hosszú, hogy elolvassam.
2014. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nézz annyi hülye horror filmet és feküdj vissza aludni!
2014. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ritkán nézek horrort...akkor is azért mert pasim meg imádja a horrorfilmeket.
2014. jún. 21. 07:35
 4/4 anonim ***** válasza:

eléggé zavaros amiket írsz , hívj papot magadhoz és kezdődhet az exorcizmus

http://www.youtube.com/watch?v=2o2l_8xe82g

2014. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!